دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

تغییر کلمه عبور کاربر در نرم افزار

توسط قسمت تغییر کلمه عبور، کاربران قادر خواهد بود کلمه عبوری را که هنگام ورود به سیستم استفاده می کنند را تغییر دهد. این کلمه عبور در ابتدا توسط مدیر سیستم و در قسمت کاربران تعیین می گردد. برای دسترسی به این قسمت هم میتوانید از منوی بر روی گزینه “تغییر کلمه عبور” کلیک کنید و هم در قسمت گوشه سمت چپ نرم افزار بر روی آیکون کلید کلیک کنید.

 

تغییر رمز عبور نرم افزار

تغییر کلمه عبور کاربر در نرم افزار

پس از باز شدن پنجره تغییر کلمه عبور، در کادر زیر “کلمه عبور فعلی”، کلمه عبوری را که هم اکنون هنگام ورود به نرم افزار استفاده می کنید را وارد نمائید. در دو کادر بعدی، کلمه عبور جدید را وارد نمایئد و بر روی گزینه “تغییر کلمه عبور” کلیک کنید.

بدین ترتیب از این پس،  می توانید با کلمه عبور جدید، وارد نرم افزار شوید.

.

فراموش کردن کلمه عبور

در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اید، به مدیریت سیستم اطلاع دهید تا با ورود به بخش کاربران، کلمه عبور شما را ریست نمایند.

* در صورتی که خود مدیر سیستم هستید و کلمه عبور ورود به سیستم را فراموش کرده اید. به صفحه “پرسش و پاسخ” مراجعه کرده و سوال شماره 10 را مطالعه نمائید.

.

.مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک