دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

سند برداشت از بانک در نرم افزار

سند برداشت از بانک، سندی است که توسط آن می توانید اطلاعات مربوط برداشت وجه از حسابهای بانکی را در قسمت مدیریت حسابهای بانکی نرم افزار ثبت نمائید. اطلاعات سند برداشت از بانک شامل، تاریخ و ساعت، مشخصات برداشت کننده، مبلغ برداشت شده و شماره حسابی که وجه به آن واریز شده (کارت به کارت به حسابی دیگر) می باشد.

 

در قسمت بالای پنجره ثبت سند برداشت از بانک، اطلاعات شخص برداشت کننده را وارد نمائید. در قسمت کادر مقابل دکمه “شخص”، میتوانید تعیین کنید این وجه در حساب چه شخصی منظور گردیده است و با تیک زدن گزینه “درج مبلغ این سند، بعنوان مبلغ بدهکاری شخص در دفتر معین” باعث می گردد، یک سند بدهکاری برای شخص طرف حساب در دفتر معین ثبت گردد.

در کادر مقابل دکمه “بانک”، کد بانک تعریف شده در سیستم را وارد نمائید. این عمل باعث می گردد به هنگام گزارشگیری از لیست اسناد برداشت از حسابهای بانکی، بتوانید گزارشاتی از این اسناد با توجه به بانک خاص تهیه نمائید.

در صورتی که عملیات برداشت توسط کارت به کارت و برای حساب خاص انجام شده است، میتوانید اطلاعات آن را در قسمت “بانک طرف مقابل” وارد نمائید.

با ذخیره اطلاعات سند، سند مورد نظر در لیست موجود در بخش “مدیریت حسابهای بانکی” اضافه می گردد.

 مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک