دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

سند واریز به بانک در نرم افزار

سند واریز به بانک، سندی است که توسط آن می توانید اطلاعات مربوط به وجه واریزی به حسابهای بانکی را در قسمت مدیریت حسابهای بانکی نرم افزار  ثبت نمائید. اطلاعات سند واریز به بانک شامل، تاریخ و ساعت، مشخصات واریز کننده، مبلغ واریزی و شماره حسابی که وجه به آن واریز شده می باشد.

سند واریز به بانک در نرم افزار

در قسمت بالای پنجره ثبت سند واریز به بانک، اطلاعات شخص واریز کننده را وارد نمائید. در قسمت کادر مقابل دکمه “شخص”، میتوانید تعیین کنید این وجه واریزی در حساب چه شخصی منظور گردد و با تیک زدن گزینه “درج مبلغ این سند، بعنوان مبلغ بدهکاری شخص در دفتر معین” باعث می گردد، یک سند بستانکاری برای شخص طرف حساب در دفتر معین ثبت گردد.

در کادر مقابل دکمه “بانک”، کد بانک تعریف شده در سیستم را وارد نمائید. این عمل باعث می گردد به هنگام گزارشگیری از لیست اسناد واریزی به بانک ها، بتوانید گزارشاتی از اسناد واریزی به بانک خاص تهیه نمائید.

در صورتی که عملیات واریزی توسط کارت به کارت و از حساب خاص انجام شده است، میتوانید اطلاعات آن را در قسمت “بانک طرف مقابل” وارد نمائید.

با ذخیره اطلاعات سند، سند مورد نظر در لیست موجود در بخش “مدیریت حسابهای بانکی” اضافه می گردد.

 

 مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک