دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

سپرده ها (فایل ها) در نرم افزار املاک

مدیریت فایل املاک

لیست سپرده های در نرم افزار املاک عارف رایانه، که مهمترین و پر کاربردترین قسمت این نرم افزار می باشد، مربوط به ثبت و مدیریت اطلاعات فایل های املاک می باشد. در این قسمت می توانید قایل های مربوط به املاک را ثبت کرده، بایگانی کرده و با توجه به نیاز متقاضیان ملک و شرایط خاص، عملیات جستجو و گزارشگیری را بر روی آنها انجام دهید.

.مدیریت فایل های املاک در نرم افزار بنگاه املاک

.

افزودن سپرده (فایل) جدید

جهت افزودن ملک سپرده جدید به لیست املاک، از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “جدید” کلیک کنید تا پنجره مربوط به ورود اطلاعات ملک باز گردد. در پنجره باز شده، اطلاعات دقیق ملک مورد نظر را وارد کرده و بر روی گزینه “ذخیره” کلیک نمائید. بدین ترتیب ملک مورد نظر در لیست سپرده ها ثبت می گردد.

ثبت فایل ملک در نرم افزار آژانس املاک

.

افزودن تصاویر مربوط به سپرده (فایل)

برای افزودن تصاویر مربوط به هر ملک، پس از ثبت اطلاعات مربوط به ملک در لیست سپرده ها، ملک مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “تصاویر” کلیک نمائی تا پنجره مربوط به درج تصاویر ملک باز گردد. در پنجره باز شده می توانید 15 عکس برای ملک مورد نظر درح نمائید و برای هر عکس نیز توضیحاتی درج نمائید.

تصاویر ملک در نرم افزار

.

جستجوی فایل املاک

 

برای هر مشاور املاکی، پس از ثبت سپرده های ملکی در نرم افزار، جستجو با توجه به شرایط خاص، از اهمیت بالایی برخوردار است. توسط جستجو می توان فقط آن املاکی را مشاهده نموده که دارای شرایط نزدیک به شرایط متقاضی هستند. برای جستجوی ملک خاص, از نوار ابزار بالای لیست سپرده ها، بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمائید تا پنجره جستجو باز گردد. در پنجره باز شده، می توانید قسمت های مختلف را با توجه به شرایط خاص تکمیل کرده و بر روی گزینه جستجو کلیک نمائید. بدین ترتیب لیست را به شرایط خاص محدود خواهید کرد.

جستجوی ملک یا فایل در نرم افزار املاک

.

بایگانی کردن فایل املاک

بایگانی کردن، این امکان را به مشاورین املاک می دهد تا سپرده هایی را که فعلا نیازی ندارند در لیست نمایش داده شوند را بطور موقت از لیست مخفی نمایند. این امر باعث می گردد تا لیست سپرده ها خلوت تر گردد. برای بایگانی کردن هر سپرده، پس از انتخاب سپرده از لیست، از نوار ابزار بالای لیست بر روی گزینه “بایگانی” کلیک نمائید و در پنجره باز شده بر روی گزینه تایید کلیک نمائید. بدین ترتیب سپرده مورد نظر به طور موقت از لیست حذف خواهد شد. جهت مشاهده سپرده های بایگانی شده، در پنجره جستجو بر اساس شرایط، گزینه ی “همه موارد” را که در قسمت پائین پنجره وجود دارد را انتخاب نمائید. و برای بازگردانی سپرده بایگانی شده، سپرده مورد نظر را انتخاب کرده و از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “بازگردانی” کلیک نمائید.

.

.

 

 

(No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *