دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

سیستم رک در نرم افزار مدیریت هتل

سیستم رک بخشی از نرم افزار هتداری عارف رایانه است که توسط آن می تونید وضعیت اتاق ها را (خالی، رزرو شده، و پر) را به صورت چارت گرافیکی مشاهده نمائید. سیستم رک برای شما مشخص می کند کدام اتاق در چه بازه زمانی آزاد بوده و می توان میهمان یا میهمانان را در آن اسکان داد.

سیستم رک و نمایش گرافیکی وضعیت اتاق ها

سیستم رک و نمایش گرافیکی وضعیت اتاق ها

.

وضعیت اتاق ها در رک

وضعیت اتاق ها در سیستم رک توسط چهار رنگ مشخص می گردد. رنگ سفید (بدون رنگ): نمایان گر آزاد بودن اتاق است. رنگ نارنجی: نمایانگر رزرو بودن اتاق است. رنگ سبز: پر یا اشغال بودن اتاق و رنگ خاکستری نمایانگر کنسلی اتاق می باشد. این رنگ بر اساس وضعیت پرونده پذیرش به هنگام ذخیره فرم پذیرش مشخص می گردد.

.

دسترسی به اطلاعات پرونده پذیرش

در صورتی که ماوس را بر روی رنگ های سبز، نارنجی و خاکستری قرار دهید، اطلاعات مختصری در مورد پرونده پذیرش و میهمان مربوطه برای شما نمایش داده می شود  و در صورتی که بر روی آن کلیک نمائید، پرونده پذیرش با تمام مشخصات برای شما باز شده و قادر به ویرایش یا چاپ خواهید بود.

.

پذیرش میهمان جدید از طریق سیستم رک

در صورتی که در سیستم رک، کلید F2 از صفحه کلید را بفشارید، فرم پذیرش جدید برای شما باز شده و می توانید بدون بستن پنجره رک، عملیات پذیرش میهمان و تخصیص اتاق به ایشان را انجام دهید.

.

چاپ و ذخیره رک

در صورتی که قصد دارید اطلاعات رک را بر روی کاغذ چاپ نمائید یا فایل تصویر آن را بر روی رایانه ذحیره کنید می توانید از دکمه های بالا استفاده نمائید.

.

.مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک