دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

فاکتور های امانی در سیستم انبارداری نرم افزار های عارف رایانه

بخش فاکتور های امانی در سیستم انبارداری نرم افزار های عارف رایانه، مربوط به ثبت و مدیریت آن دسته از فاکتور هایی هستند که جهت معرفی اولیه کالا و خدمات به مشتری صادر می گردد که  اصطلاحا” به آن را پیش فاکتور گفته می شود. در این قسمت با درج کالا و اقلام مربوطه در فاکتور، می توان پیش فاکتور مربوطه را برای مشتری صادر کرد و باید توجه داشت که موجودی کالاهای ثبت شده در این گونه فاکتور ها، تغییری نخواهد کرد.

پیش فاکتور کالا سیستم انبارداری نرم افزار

چاپ پیش فاکتور سیستم انبارداری نرم افزار

.

پس از ثبت و چاپ پیش فاکتور در نرم افزار، اطلاعات پیش فاکتور مورد نظر در لیست فاکتورهای امانی قرار می گیرد. با ورود به لیست فاکتور های امانی علاوه بر تهیه گزارش از لیست پیش فاکتور های صادر شده، می توانید پیش فاکتور خاصی از لیست را ویرایش، حذف یا تبدیل به فاکتور فروش نمائید.

برای تبدیل پیش فاکتور به فاکتور فروش، بر روی پیش فاکتور مورد نظر از لیست فاکتور های امانی کلیک راست کرده و گزینه “صدور فاکتور فروش از طریق این سند” را انتخاب نمائید.مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک