دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

لیست خودرو ها در نرم افزار نمایشگاه ماشین

لیست خودرو ها در نرم افزار مدیریت نمایشگاه اتومبیل عارف رایانه، مربوط به معرفی اطلاعات دقیق خودروهای موجود در نمایشگاه به نرم افزار می باشد. در این لیست، اطلاعات خودروها ضمن ثبت، می توانند بایگانی گردند و در مواقع ضروری در لیست نمایش داده شوند.

مدیریت خودروها در نرم افزار نمایشگاه ماشین

افزودن اتومبیل یا خودرو جدید به لیست خودروها

جهت افزودن اطلاعات اتومبیل جدید به لیست خودروها، از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “جدید” کلیک نمائید تا پنجره مربوط به ثبت اطلاعات خورد باز گردد. در صفحه باز شده با توجه به مشخصات خودرو، اطلاعات مربوطه را وارد کرده و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمائید.

ثبت اتومبیل جدید در لیست خودروها نرم افزار

نکته1 : در صورتی که نوع خودروی مورد نظر شما در لیست مقابل قسمت نوع خودرو موجود نیست، می توانید خودرو مورد نظر را از طریق بخش پارمترهای ورودی (صفحه اصلی > منوی تعاریف پایه) در نرم افزار اضافه نمائید.

نکته2: هنگام ورود اطلاعات خودروها به نرم افزار، دقت نمائید تمام پارامتر ها به طور صحیح وارد گردند(مثل: نوع خودرو، مدل، سوخت و…) چرا که این پارامتر ها هنگام جستجو می تواند در دسترسی به خودرو خاص، برای شما مفید واقع شوند.

نکته3: در قسمت هایی نظیر امکانات خودرو، لوازم جانبی، مدارک تحویلی، که اطلاعات مربوطه گاهی تکراری و برای برخی اتومبیل ها تکراری هستند. امکان تعریف این اطلاعات در قسمتی مجزا جهت انتخاب در دفعات بعدی، وجود دارد. شما با تعریف این مقادیر، در دفعات بعدی کافی است به لیست مورد نظر مراجعه کرده و به جای تایپ اطلاعات، با کلیک بر روی لیست، اطلاعات مربوطه به پرونده خودرو اضافه خواهد شد. برای این منظور بر روی دکمه سمت راست این قسمت ها کلیک نمائید (بعنوان مثال: با کلیک بر روی دکمه امکانات، می توانید لیستی از امکانات، در سیستم ثبت کنید و با مراجعه به آن لیست، امکانات مورد نظر را برای اتومبیل های خاص انتخاب نمائید).

.

افزودن عکس های مربوط به اتومبیل در نرم افزار

پس از ثبت اطلاعات خودرو ها در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل عارف رایانه، جهت افزودن عکس های مربوط به هر اتومبیل، ابتدا اتومبیل مورد نظر را از لیست خودروها انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه “تصاویر” از نوار ابزار بالای لیست، کلیک نمائید تا پنجره مربوط به ثبت تصاویر اتومبیل باز گردد. در پنجره باز شده می توانید پانزده عکس برای هر اتومبیل درج کرده و برای هر عکس توضیحاتی ثبت نمائید و با کلیک بر روی گزینه ذخیره، این اطلاعات در پرونده خودرو یا اتومبیل مورد نظر ثبت می گردد.

عکس های ماشین نرم افزار نمایشگاه اتومبیل

.

جستجوی خودرو یا ماشین در لیست خودروها

پس از ثبت اطلاعات خودروها، جهت جستجوی خودرو با شرایط خاص، می توانید از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمائید تا پنجره جستجوی پیشرفته باز گردد. در پنجره باز شده، شرایط مورد نظر را وارد کرده و بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمائید. توجه داشته باشید که توسط نوار اسکرول سمت چپ می توانید شرایط بیشتری را برای جستجوی خودرو ها اعمال نمائید.

جستجوی ماشین در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل

.

بایگانی کردن اتومبیل خاص و حذف موقت از لیست

حتما برای شما پیش آمده است که نیازی ندارید اطلاعات برخی از خودرو ها را در لیست مشاهده نمائید اما در عین حال، نمی خواهید این اطلاعات حذف شوند، چرا که شاید در آینده نیاز داشته باشید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. برای این منظور، امکان بایگانی کردن اطلاعات خودرو در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل عارف رایانه، اطلاعات خودرو مورد نظر را از لیست اطلاعات مخفی می کند. و برای دسترسی مجدد به اطلاعات بایگانی شده، کافی است هنگام جستجوی پیشرفته بر روی لیست خودروها، از قسمت پائین پنجره جستجو، حالت نمایش لیست را بر روی حالت “همه موارد” قرار دهید. بدین ترتیب لیست تمام ماشین ها یا خودروها اعم از بایگانی و غیر بایگانی نمایش داده  می شود.

برای بایگانی کردن یک خودرو خاص، ابتدا خودروی مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه “بایگانی” در نوار ابزار بالای لیست کلیک نمائید.

بایگانی کردن اتومبیل در برنامه نمایشگاه ماشین

نکته: هنگام بایگانی اطلاعات ماشین خاص، میتوانید توضیحاتی جهت دلیل بایگانی در سیستم ثبت نمائید و این توضیحات می توانید هنگام جستجوی ماشین خاص در لیست خودروها، بعنوان شرط جستجو مورد استفاده قرار گیرد.

.

بازگردانی اتومبیل بایگانی شده به لیست اصلی

اگر قصد داشتید، خودروی بایگانی شده، مجددا” به لیست اصلی بازگردد، پس از جستجو و مشاهده اطلاعات خودرو (در حالت همه موارد)، خودروی مورد نظر را از لیست انتخاب کردن و بر روی گزینه “بازگردانی” از نوار ابزار بالای لیست کلیک نمائید.

.

.

گزارشیری و چاپ اطلاعات خودروها

جهت تهیه گزارش و چاپ اطلاعات خودروها، از قسمت نوار ابزار بالای لیست می توانید بر روی گزینه چاپ یا نمایش استفاده نمائید. توجه داشته باشید که یکی از امکانات مهمی که در نرم افزار های عارف رایانه وجود دارد، تغییر دلخواه فرمت گزارشات (قالب چاپ) می باشد. بخش انتخاب قالب می توانید گزارشات متنوع از لیست خودروها تهیه نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به مقاله جامع در این خصوص طراحی قالب گزارشات مراجعه نمائید.

چاپ لیست ماشین ها نرم افزار مدیریت نمایشگاه اتومبیل

.

.

 

(No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *