آموزشآموزش نرم افزار تاکسی سرویس

لیست سرویس ها در نرم افزار تاکسی سرویس و پیک موتوری

بخش لیست سرویس ها در نرم افزار مدیریت تاکسی سرویس و پیک موتوری عارف رایانه مربوط به مدیریت و گزارشگیری از سرویس های ثبت شده توسط کاربران می باشد. در این لیست می توانید از لیست سرویس های ثبت شده با توجه به راننده خاص، مشترک خاص، مسیر و یا … گزارشات متنوع تهیه نمائید. همچنین می توانید عملیات تسویه حساب با رانندگان را به صورت گروهی انجام دهید.

.
جستجو و گزارش بر اساس شرایط خاص

با کلیک کردن بر روی گزینه “جستجو” در نوار ابزار بالای لیست، پنجره ای باز می شود که در آن می توانید تعیین کنید لیست سرویس ها بر اساس شرایط مورد نظر شما نمایش داده شود. بعنوان مثال: با وارد کردن کد راننده خاص در کارد مقابل دکمه راننده، می توانید تعیین کنید فقط لیست سرویس هایی نمایش داده شود که توسط آن راننده انجام شده است یا با وارد کردن بازه زمانی (تاریخ) می توانید لیست سرویس های ثبت شده در تاریخ های خاص را مشاهده نمائید و…

جستجو سرویس ها نرم افزار آژانس تاکسی تلفنی

 

تسویه حساب گروهی با راننده

همانطور که مطلع هستید یکی از امکانات نرم افزار مدیریت تاکسی سرویس و پیک موتوری عارف رایانه، امکان محاسبه سهم رانندگان از سرویس های اعزام شده می باشد. این سهام هنگام تعریف رانندگان، با توجه به هر راننده می تواند متفاوت باشد. پس از تعیین درصد سهم راننده از سرویس اعزامی، سیستم راننده را بابت کمیسیون مربوط به آژانس بدهکار می کند. کمیسیون یعنی باقیمانده مبلغ سرویس پس از کسر درصد سهم راننده. در صورتی که پس از برگشت سرویس، مبلغ مربوط به بدهکاری راننده صفر نشده باشد، می توانید توسط گزینه “تسویه حساب” تمام سرویس هایی که راننده بابت آن بدهکار شده است را به صورت گروهی تسویه نمائید.

تسویه حساب راننده نرم افزار پیک موتوری

نکته: قبل از تسویه حساب گروهی، ابتدا می بایست با استفاده از جستجوی پیشرفته، لیست سرویس های انجام شده توسط راننده مورد نظر را بدست آورید و سپس نسبت به تسویه حساب ایشان اقدام نمائید.

.

تسویه حساب گروهی با مشترک

تسویه حساب با مشترک نیز مانند تسویه حساب با راننده، امکان تسویه حساب گروهی سرویس های دارای مانده بدهی مشترکین را برای مدیر آژانس فراهم می کند. برای این منظور می بایست توسط قسمت جستجو، لیست سرویس های انجام شده برای مشترک خاص را بدست آورده و سپس نسبت به تسویه حساب ایشان اقدام نمائید.

.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *