دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

لیست پذیرش میهمانان در نرم افزار هتلداری

لیست پذیرش میهمانان در نرم افزار هتلداری عارف رایانه، بخش اصلی مدیریت پرونده های پذیرش میهمانان و صورتحساب ایشان می باشد. در این قسمت می توانید عملیاتی همچون: پذیرش جدید(برای سهولت بهتر میانبر آن در صفحه اصلی قرار داده شده)، حذف، ویرایش، جستجو و تهیه گزارشات متنوع را بر روی پرونده های ثبت شده انجام دهید.

 

جستجو و تهیه گزارش از لیست پذیرش میهمانان

برای جستجو و تهیه گزارش بر اساس شرایط خاص از لیست پذیرش میهمانان، بر روی گزینه “جستجو” در نوار ابزار بالای لیست کلیک کنید تا پنجره جستجو باز گردد. در پنجره باز شده می توانید شرایط خاص مانند: بازه زمانی، پذیرش های مربوط به معرف یا هتل خاص و … را تعیین کرده و بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمائید. بدین ترتیب سیستم لیست پرونده هایی را برای شما نمایش می دهد که مطابق با شرایط تعیین شده شما هستند و شما می توانید از این لیست گزارشات متنوع تهیه نمائید.

لیست میهمانان پذیرش شده نرم افزار هتلداری.

.

چاپ لیست پذیرش میهمانان

برای چاپ لیست، کافی است بر روی گزینه “چاپ” از نوار ابزار بالای لیست کلیک نمائید. بدین ترتیب پنجره انتخاب چاپگر و قالب باز می گردد که با کلیک بر روی گزینه “تایید” یا فشرده کلید Enter از صفحه کلید، اطلاعات را بر روی کاغذ چاپ نمائید.

چاپ لیست پذیرش میهمانان برنامه هتلداری

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک