دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

مقالات آموزشي

در این بخش مقالات آموزشي مربوط به استفاده از كامپيوتر و نرم افزارها جهت مطالعه و استفاده مشتریان شرکت قرار داده شده است. برخی از این مقالات به درخواست کاربران مبتدی و برخی دیگر برای کاربران حرفه ای تنظیم شده است.

از آنجا که کاربران استفاده کننده از محصولات ما می بایست حداقل با برخی از امور مربوط به ویندوز و نرم افزارهای پر کاربرد آشنایی داشته باشد، این مقالات را برای دسترسی سریع به موارد کاربردی، تهیه نموده ایم و در این مقالات سعی بر این بوده تا با ساده ترین روش، نحوه انجام برخی امور پر کاربرد آموزش داده شود و در برخی قسمت ها از تشریح نکات فرعی و جزئیات بیشتر در مورد آموزش ها صرف نظر نموده ایم و  تحقیق و بررسی بیشتر در این خصوص، به عهده کاربران می باشد.

.

1) فشرده سازی (zip کردن) فایل ها و پوشه ها توسط ویندوز

.

2) آموزش فشرده سازی (zip یا RAR کردن) فایل ها و پوشه ها توسط نرم افزار WinRAR

.

3) آموزش رایت کردن (نوشتن) فایل ها یا اطلاعات بر روی CD

.

4) آموزش پاک کردن نرم افزار های نصب شده، از روی کامپیوتر

.

5) آموزش تهیه عکس (Print Screen) از صفحه نمایش یا محیط ویندوز

.

6) آموزش نصب ویندوز XP (ایکس پی)

.

7) آموزش نصب ویندوز 7 (سِوِن)

.

8) آموزش فعال یا غیر فعال کردن فایروال (Firewall) در ویندوز XP

.

9) آموزش فعال یا غیر فعال کردن فایروال (Firewall) در ویندوز 7

.

10) آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار Deep Freeze جهت نگهداری از ویندوز در مقابل خرابی ها

.

 

 مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک