دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

نرم افزار داروخانه | مدیریت و حسابداری داروخانه

نرم افزار داروخانه عارف رایانه سیستم جامع انبارداری، حسابداری و مدیریت داروخانه ها می باشد. این نرم افزار با امکان تعریف و طبقه بندی انواع دارو و کالاها امکان انبارگردانی و حسابداری انبار را برای انواع داروخانه ها فراهم می کند. مدیران داروخانه ها توسط این نرم افزار عملیات صدور فاکتور، صندوق و … را به صورت تحت شبکه و با دقت بالا می توانند انجام دهند. نرم افزار داروخانه عارف رایانه با دسترسی آسان تمام عملیات ورود و خروج دارو و کالا به داروخانه را برای کارمندان داروخانه انجام می دهد.

در سیستم داروخانه عارف رایانه، مدیریت داروخانه می تواند صندوق و انبار های متعدد تعریف کرده و پس از طبقه بندی داروها و کالاهای موجود، از بخش صدور فاکتور نسبت به ارائه فاکتور فروش دارو برای مراجعین استفاده نماید و در بخش دیگر برای تسویه حساب با بیماران یا مراجعین ، قبض صندوق به صورت مجزار چاپ شده و مراجعه کننده با دریافت قبض تاییدیه صندوق، نسبت به تحویل داروهای خود از بخش پذیرش نسخه اقدام نماید. 

فاکتور ها و قبوض صندوق صادر شده توسط نرم افزار داروخانه عارف رایانه می توانند دارای سربرگ و اطلاعات داروخانه به صورت کاملا اختصاصی باشند. همچنین امکان طراحی و سفارشی سازی گزارشات نرم افزار نیز برای کاربران امکان پذیر نی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در بخش بالای سایت تماس حاصل فرمائید..

(No Ratings Yet)
Loading...

نظرات شما