دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

نوبت دهی پزشکان

page-info5 شما اینجا هستید: صفحه اصلی > آموزش > آموزش استفاده از نرم افزار آسان طب > نوبت دهی پزشکان

سیستم نوبت دهی پزشکان در نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی آسان طب، این امکان را برای مطب یا کلینیک فراهم می کند تا پزشکان را با توجه به اولویت و یا نوبت قرار گرفته در صف، انتخاب کرده و عملیات پذیرش بیماران را برای ایشان انجام داد. برای نوبت دهی پزشکان و پذیرش بیمار بر اساس نوبت پزشک، مراحل زیر را می بایست انجام دهید:

1– پزشکان آماده برای ارائه خدمات را به لیست یا صف نوبت اضافه نمائید

برای این منظور، از منوی پرونده، بر روی گزینه “نوبت دهی پزشکان” کلیک نمائید تا پنجره لیست نوبت پزشکان باز گردد:

نوبت دهی پزشکان نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

لیست نوبت پزشکان در نرم افزار مطب و کلینیک

. در قسمت بالای پنجره باز شده که بطور پیش فرض، محل وارد کردن کد پزشک می باشد، کد پزشک مربوطه را وارد کرده و کلید Enter از صفحه کلید را بفشارید. بدین ترتیب سوالی مبنی بر افزودن پزشک به صف نوبت از شما پرسیده می شود و با انتخاب گزینه “Yes” توسط شما، پزشک مورد نظر را به صف نوبت اضافه می گردد.

.

2- در تنظیمات پذیرش، حالت “انتخاب پزشک” را بر روی “انتخاب از لیست نوبت پزشکان” قرار دهید

برای این منظور، از منوی سایر، بر روی گزینه “تنظیمات پذیرش” کلیک کرده و پس از باز شدن پنجره تنظیمات پذیرش، بر روی سربرگ سایر کلیک نمائید. در قسمت “انتخاب پزشک، پس از پذیرش جدید” بر روی گزینه “انتخاب از لیست نوبت پزشکان” کلیک نمائید.

تنظیمات پذیرش بیماران در نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

تنظیمات نوبت دهی پزشک نرم افزار درمانگاه و مطب

بدین ترتیب، پس از ایجاد پرونده پذیرش جدید برای مراجعین به مطب یا کلینیک، سیستم به طور خود کار پزشک مورد نظر را از صف نوبت انتخاب کرده و پس از پذیرش بیمار، پزشک مورد نظر را به انتهای صف نوبت انتقال می دهد و به همین ترتیب برای پزشکان بعدی…

 

 

.

page-info5 شما اینجا هستید: صفحه اصلی > آموزش > آموزش استفاده از نرم افزار آسان طب > نوبت دهی پزشکان


مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک