دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

گروه بندی اشخاص در نرم افزار

توسط قسمت گروه اشخاص در نرم افزار های عارف رایانه، می توانید عناوینی برای گروه بندی اشخاص و مشتریان خود در سیستم تعریف کرده و اشخاص را با توجه به آنها گروه بندی یا طبقه بندی نمائید. بعنوان مثال: مشتریان، همکاران، دوستان، شرکت ها و… می توانند گروه هایی باشند که هنگام ثبت اطلاعات شخص یا مشتری جدید در سیستم، ایشان را عضو آنها قرار دهید. این عمل باعث می گردد تا هنگام  مشاهده لیست مشتریان، به راحتی و با انتخاب گروه مورد نظر، به اطلاعات برخی از مشتریان خاص دسترسی داشته باشید.

گروه-بندی-اشخاص-و-مشتریان-نرم-افزار

افزودن گروه جدید به لیست گروه ها

برای افزودن گروه جدید به لیست، از قسمت نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه جدید کلیک کنید تا صفحه ورود اطلاعات گروه باز گردد.

ثبت گروه جدید برای اشخاص نرم افزار

.

در پنجره باز شده، عنوان مورد نظر را وارد نمائید و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمائید تا این عنوان در لیست گروه های اشخاص ثبت گردد. بدین ترتیب پس ورود به بخش اشخاص و کلیک بر روی گزینه جدید، در پنجره اطلاعات شخص جدید، در قسمتی که لیست گروه ها قرار گرفته است، این گرو نیز نمایش داده می شود و با انتخاب آن، می توانید شخص جدید را عضو این گروه نمائید.

حذف و ویرایش گروه

جهت حذف و ویرایش هر گروه کافی است گروه مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و بر روی گزینه مربوطه را از نوار ابزار بالای لیست کلیک نمائید. پس از کلیک بر روی گزینه ویرایش، پنجره ویرایش گروه باز شده و می توانید با ویرایش مشخصات گروه و کلیک بر روی گزینه “ذخیره” اطلاعات را ویرایش و مجدداً ثبت نمائید.

* در صورتی که تعداد گروه های تعریف شده زیاد شدند، جهت جستجوی یک عنوان خاص، می توانید در کادر جستجوی قسمت بالای پنجره، بخشی از عنوان گروه مورد نظر را وارد کرده و آن گروه را از لیست پیدا کنید.

.

.

 مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک