دانلود نرم افزار های مدیریت و حسابداری

یادآوری قرارها و یادداشت ها در نرم افزار

بخش یاد آوری ها در نرم افزار، امکانی است که توسط آن می توان یادآوری هایی که از بخش دفتر یادداشت یا بخش های دیگر در نرم افزار ثبت گردیده است را مشاهده نمود. این یاد آوری ها میتواند برای منشی یا کاربر خاص باشد که در سیستم، با هنگام درج یاد آوری تعیین شده است، باشد.

یادآوری قرارها و یادداشت ها در نرم افزارلیست یادآوری ها چگونه کار می کند؟

احتمالا برای شما این سوال پیش خواهد آمد که یاد آوری ها بر چه اساسی نمایش داده می شوند یا چگونه کار می کنند. پاسخ این است که این یاد آوری ها بر اساس تاریخ و ساعتی که برای آن تعیین نموده اید برای کاربران مورد نظر نمایش داده  می شوند. هنگام درج یادداشت در دفترچه یادداشت، قسمت تحت عنوان یادآوری وجود دارد که در آن قسمت ضمن درج تاریخ و ساعت دقیق یادآوری می توانید تعیین کنید این عنوان یادآوری برای کدام کاربران نمایش داده شود.

.

پیوند به یادآوری

اگر بر روی لیست یادآوری ها کلیک راست نمائید، در منوی باز شده، گزینه ای تحت عنوان “پیوند به یادآوری” وجود دارد. با کلیک بر روی این گزینه، پنجره مربوط به یادداشت باز می گردد و می توانید به جزئیات بیشتری در مورد آن دسترسی داشته باشید و یا از آن گزارش تهیه نمائید.

یاد آوری قرار ملاقات در نرم افزار

.

حذف یادآوری

برای حذف یادآوری ها، بر روی لیست کلیک راست کرده و بر روز گزینه “حذف یادآوری” کلیک کنید. توجه داشته باشید، در صورتی که نویسنده یادداشت یا یادآوری شما نیستید، حذف کردن یادآوری فقط یاد آوری را از دید شما مخفی می کند و برای سایر کاربران قابل مشاهده است.

.

.

.مجله اینترنتی دکتر آسان طب مجله گردشگری یک مهاجر مهاجرت وردپرس دانلود سینما تئاتر اخبار هنر نرم افزار خرید بک لینک مجله تفریحی جوک اخبار کامپیوتر سایت پزشکی فروشگاه اینترنتی سایت خبری دانلود موزیک اندروید سه بانک شماره موبایل پایگاه صالحین مجله کامپیوتری جاب لر نوین ساخت سهام نت تکی کو تم کد مجله خانواده مجله اینترنتی وبدون پورتال خبری سایت تفریحی تک لایو مجله سرگرمی سیب رنک سایت پزشکی دکتر طب مدرن بوک کینگ دانلود مجله اینترنتی خندانک