آموزشآموزش نرم افزار دفتر تلفن

آموزش نرم افزار دفترچه تلفن و مدیریت مشتریان

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار دفترچه تلفن و مدیریت مشتریان توران، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آموزش نرم-افزار دفتر تلفن مدیریت مشتریان

مقدمه

نرم افزار دفترچه تلفن و مدیریت مشتریان توران، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای نگهداری و مدیریت اطلاعات مشتریان، کنترل تماس های تلفنی مشتریان، ارسال و دریافت پیامک، مدیریت ساده حسابهای مربوط به مشتریانی که با آنها مراودات مالی دارید طراحی و تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود مشخصات و مربوط به هر مشتری را با جزئیات کامل از اطلاعات شرکتی، اطلاعات تماس و … را با امکان دسته بندی مشتریان در سیستم ذخیره و مدیریت نمائید.  نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

.

شروع کار با نرم افزارشروع کار با نرم افزار

پس از نصب و راه اندازی صحیح نرم افزار دفتر تلفن و مدیریت مشتریان توران، نوبت به استفاده از امکانات این نرم افزار است. قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این محصول آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

پروندهتعاریف پایهسایر
مدیریت مشتریان
گروه اشخاصگروه کاربران
دریافتاشخاصکاربران
پرداختمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
دفتر معین
عملکرد کاربران
دفتر یادداشت

ارسال و دریافت پیامک
لیست کل تماس ها
مدیریت پیامک ها
تماس های دریافتیارسال ایمیل
یادآوری ها

تنظیمات شماره گیری
ورود و خروج پرسنل

تنظیمات سیستم

 

.

ضمیمه 1 : پرسش و پاسخ در راستای استفاده از نرم افزار دفترچه تلفن

ضمیمه 2 : آموزش نحوه ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار دفترچه تلفن (حذف و اضافه منوها و امکانات)

ضمیمه 2 : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

 

پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار دفتر تلفن و مدیریت مشتریان، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات مشتریان، تماس ها، صورتحسابها و…
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار مدیریت مشتریان توران، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به چهار روش انجام پذیر است. در این روش ها قادر خواهید بود  بصورت دستی یا  بطورخودکار تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید. برای آموزش این روش ها، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار پشتیبانی از راه دور توسط کارشناسان ما

تمامی نرم افزار های شرکت عارف رایانه، دارای پشتیبانی هستند و در صورتی که نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی از راه دور و از طریق ریموت هستید، میتوانید با مجهز کردن رایانه خود به اینترنت، فایل PhoneBook Support را از منوی Start>All Programs>ArefRayaneh>Touran PhoneBook 2013 اجرا کرده و ID و Password موجود در صفحه باز شده را با هماهنگی کارشناسان ما، برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ریموت از راه دور بر روی رایانه شما اقدام گردد.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار مدیریت مشتریان

در صورتی که قادر به اجرای نرم افزار پشتیبانی نشدید، میتوانید این نرم افزار را از آدرس زیر دانلود کرده و پس را اجرا، با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و ID و Password درج شده در صفحه اصلی این نرم افزار را اعلام دارید.

.

.