تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

آموزش نرم افزار چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی چک نگار، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

.

آموزش نرم افزار چاپ چک

مقدمه

نرم افزار چک نگار، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای چاپ چک، مدیریت حسابهای بانکی و مدیریت ساده حسابهای مربوط به مشتریانی که با آنها مراودات مالی دارید طراحی و تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود انواع چک با فرمت های مختلف و دلخواه چاپ کرده و در صورت نیاز، چک ها را طوری  صادر و چاپ نمائید که از حساب های بانکی کسر شده و شخص گیرنده چک، بابت آن به شما بدهکار شود. نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

.

.

شروع کار با نرم افزارشروع کار با نرم افزار

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار چک نگار،  قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این محصول آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا با نحوه کارکرد هر قسمت به طور مجزا آشنا شوید.

پروندهتعاریف پایهسایر
دریافت
گروه اشخاصگروه کاربران
پرداختاشخاصکاربران
دفتر معینمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
واریز به بانک
تعریف بانکعملکرد کاربران
برداشت از بانک
تعریف دسته چک
ارسال و دریافت پیامک
حواله بین بانکی
ارسال ایمیل
مدیریت حسابهای بانکی
تنظیمات شماره گیری
دفتر چک

تنظیمات سیستم
دفتر یادداشت


لیست کل تماس ها
تماس های دریافتی
یادآوری ها
ورود و خروج پرسنل

 

.

ضمیمه 1 : پرسش و پاسخ در راستای استفاده از نرم افزار چک نگار

ضمیمه 2 : آموزش نحوه ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار چک نگار (حذف و اضافه منوها و امکانات)

ضمیمه 2 : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

 

پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: چک های ثبت شده، حسابهای بانکی، اطلاعات مشتریان، تماس ها، صورتحسابها و…
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به چهار روش انجام پذیر است. در این روش ها قادر خواهید بود  بصورت دستی یا  بطورخودکار تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید. برای آموزش این روش ها، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار پشتیبانی از راه دور توسط کارشناسان ما

تمامی نرم افزار های شرکت عارف رایانه، دارای پشتیبانی هستند و در صورتی که نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی از راه دور و از طریق ریموت هستید، میتوانید با مجهز کردن رایانه خود به اینترنت،فایل ChequePrint Support را از منوی Start>All Programs>ArefRayaneh>ChequePrint 2013 اجرا کرده و ID و Password موجود در صفحه باز شده را با هماهنگی کارشناسان ما، برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ریموت از راه دور بر روی رایانه شما اقدام گردد.

پشتیبانی نرم افزار چاپ چک از راه دور

در صورتی که قادر به اجرای نرم افزار پشتیبانی نشدید، میتوانید این نرم افزار را از آدرس زیر دانلود کرده و پس را اجرا، با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و ID و Password درج شده در صفحه اصلی این نرم افزار را اعلام دارید.

.

.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا