ارسال پیامک گزارش کارکرد سیستم در نرم افزار مطب و درمانگاه

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

یکی از امکانات کاربردی و مهم نرم افزار مدیریت مطب ، کلینیک و درمانگاه آسان طب، ارسال پیامک گزارش کارکرد سیستم از طریق پیامک (سامانه پیام کوتاه) برای مدیران، پزشکان و دستیاران می باشد. مدیران مرکز پزشکی، پزشکان و دستیاران حاضر در مرکز، می توانند روزانه از وضعیت کارکرد سیستم با توجه به سیاست های در نظر گرفته شده، آگاه باشند. در این سیستم میتوان تعیین نمود چه نوع گزارشی از کل کارکرد یا کارکرد به تفکیک پرسنل برای مدیران، و چه نوع گزارشی برای تک تک پزشکان و دستیاران از وضعیت کارکرد خویش ارسال نمود.

همچنین این امکان وجود دارد که در قسمت تنظیمات پذیرش، تعیین کنید بطور خودکار، این عملیات هر روز در ساعتی خاص انجام گردد.

برای ورود به قسمت ارسال پیامک گزارش کارکرد سیستم، از منوی “پرونده” بر روی گزینه “ارسال پیامک گزارش کارکرد سیستم” کلیک نمائید.

ارسال پیامک کارکرد مطب و درمانگاه برای مدیریت

همانطور که در پنجره فوق مشاهده می نمائید، در قسمت بالای این پنجره، میتوانید محدوده تاریخ را مشخص کنید. (بطور پیش فرض تاریخ بر روی روز جاری تنظیم گردیده است) کمی پائین تر سه سربرگ مشاهده می کنید:

1- پیامک برای مدیریان: توسط این بخش میتوانید شماره های مربوط به مدیران مرکز را با جداسازی توسط “,” (کاما یا ویرگول) وارد کرده و عملیات ارسال پیامک را برای ایشان انجام دهید.

2- پیامک برای پزشکان: توسط این بخش میتوانید برای کل پزشکان یا پزشک خاص، گزارشات کارکرد ایشان را ارسال نمائید.

نکته: در صورتی ارسال پیامک برای پزشکان یا پزشک خاص انجام می گردد که شما در قسمت اطلاعات پزشکان، شماره موبایل ایشان را نیز ثبت کرده باشید.

ارسال پیامک کارکرد مطب و درمانگاه برای پزشک

3- پیامک برای دستیاران: توسط این بخش میتوانید برای کل دستیاران یا دستیار خاص، گزارشات کارکرد ایشان را ارسال نمائید.

بیشتر بخوانید:

دانلود نرم افزار مطب | خرید نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
 
نکته: در صورتی ارسال پیامک برای دستیاران یا دستیار خاص انجام می گردد که شما در قسمت اطلاعات دستیاران، شماره موبایل ایشان را نیز ثبت کرده باشید.

ارسال پیامک کارکرد مطب و درمانگاه برای دستیار

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا