نرم افزار

برنامه رستوران

نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز فروش اغذیه اعم از: رستوران، فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، سفره خانه، کترینگ، کافه، اغذیه و ساندویچ فروشی و ... توسط رایانه می باشد.
سادگی و سهولت کار با این نرم افزار باعث گردیده است تا در کوتاه ترین زمان، عملیات صدور فیش صندوق و تهیه گزارشات مربوطه را انجام داد. قابلیت تعریف و طبقه بندی انواع کالا در نرم افزار، این امکان را بوجود آورده است تا برای هر گونه غذا، نوشیدنی، دسر، سرویس و ... فیش صندوق صادر نمود.
مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی، صندوق و صدور فیش، سیستم انبارداری، صدور اشتراک برای مشتریان، مدیریت پیک و میز و ... را از امکانات مهم این نرم افزار می توان نام برد.
نسخه اصلی این نرم افزار, علاوه بر دارا بودن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه پیام کوتاه رایگان عرضه می شود.
 
دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار رستوران و فست فود تلفن عارف رایانه

.

خرید و دانلود نرم افزار رستوران

با خرید آنلاین و پرداخت هزینه مربوطه توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، می توانید نسخه اصلی نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود را دانلود نمائید.

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه صندوق و مدیریت

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

199،000

299،000

399،000

buy-softwareخرید آنلاین نرم افزار و دانلود نرم افزار با لینک مستقیمخرید آنلاین نرم افزار و دانلود نرم افزار با لینک مستقیمخرید آنلاین نرم افزار و دانلود نرم افزار با لینک مستقیم
 • با توجه به نیاز خود می توانید نرم افزار را به صورت تک کاربره (برای یک کامپیوتر) و یا تحت شبکه (برای چند کامپیوتر) خرید و دانلود نمائید.
 • محصول تک کاربره و محصول تحت شبکه از لحاظ امکانات، یکسان هستند. تنها تفاوت آنها، نحوه نصب و تعداد رایانه قابل نصب می باشد.
 • پس از نصب نرم افزار، جهت ارسال پیامک از طریق آن برای مشتریان خود، بخش فعال سازی سامانه پیام کوتاه رایگان، را مطالعه نمائید.
 • محصول خریداری شده، از تاریخ خرید به مدت پنج سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

.

.

نصب و راه اندازی آسان ، رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) و قابل استفاده برای تمام سطوح

کتابچه راهنمای نصب و راهنمای استفاده از نرم افزار بصورت فارسی و تصویری

امکان سفارش سازی نرم افزار برای رستوران با فروشگاه خاص

نصب و راه اندازی ، آموزش توسط کارشناس در محل کار در صورت نیاز

پشتیبانی آنلاین توسط نرم افزار ریموت از راه دور

ارسال و تحویل سریع توسط پیک برای مراکز مستقر در تهران

.

.

معرفی امکانات اصلی نرم افزار

 • امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه رستوران و فروشگاه های غذا و کالا
 • امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
 • امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از رستوران يا كافي شاپ
 • امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل رستوران و فست فود
 • سیستم فروش روزانه و صدور فاكتور فروش (فيش غذا) روزانه در كوتاه ترين زمان و دسترسي آسان
 • سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
 • امكان تعريف پيك موتوري ، ميز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از رستوران
 • امکان تهیه گزارش از فروش روزانه رستوران با قابليت تفكيك نوع كالا ، پيك ، اپراتور و …
 • امکان تهیه از صورتحساب مشتريان ، بانك و صندوق ، پیک های موتوری
 • امكان تعريف كاربران با سطوح دسترسي مختلف توسط مدير سيستم .
 • امكان تهيه فايل پشتيبان به صورت خودكار و دستي از اطلاعات نرم افزار
 • امكان سفارشي كردن نرم افزار جهت متقاضيان.
 • سيستم كالرآيدي و تشخيص هوشمند مشخصات تماس گيرندگان (Caller-ID)
 • امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
 • امكان طراحي قبض اختصاصي توسط مدير سيستم
 • حسابداري ساده ويژه درج بدهكار و بستانكار كردن رانندگان و مشتركين
 • قابليت استفاده در محيط شبكه بدون محدوديت كاربر
 • دفتر چک با قابلیت های ویژه : چاپ چک با قالب های متعدد ، چاپ پشت نویسی چک ، هشدار دهنده زمانی …
 • امکان طراحی قبوض چاپی اختصاصی برای رستوران
 • و …

امکانات ویژه

 • امکان درج اطلاعات مربوط به رستوران يا فست فود در سربرگ گزارشات.
 • امکان طراحی قالب چاپ قسمت هاي گزارشات به دلخواه توسط کاربران.
 • امکان دریافت فایل های بروز رسانی شده نرم افزار از طریق وب سایت شرکت عارف رایانه.
 • دفتر چه تلفن هوشمند مجهز به دستگاه کالر آیدی (Caller ID) ویژه نمایش اطلاعات فرد تماس گیرنده.
 • امکان ارسال SMS از طریق نرم افزار برای مشتریان.
 • دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ.
 • نقشه جغرافیایی شهر با قابلیت زوم بر روی مناطق.(امکان تغییر نقشه به دلخواه).
 • قفل سخت افزاری مجزا برای حفظ و امنیت اطلاعات ثبت شده در سیستم.

.

.

آموزش نصب و استفاده از نرم افزار :

پس از تهیه نرم افزار رستوران و فست فود توران، جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به قسمت آموزش سایت مراجعه نمائید. جهت نصب و راه اندازی این نرم افزار، با توجه به نوع محصول (تک کاربره یا تحت شبکه) فیلم های زیر را مشاهده نمائید. لینک مستقیم دانلود فیلم ها نیز جهت پخش توسط رایانه و یا موبایل در زیر هر فیلم قرار دارد و به راحتی میتوانید دانلود نمائید.
.

***( فیلم های آموزشی جهت نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود نسخه 2014 )***
آموزش نصب نرم افزار Microsoft SQL Server جهت استفاده از محصول بصورت چند کاربرهآموزش نصب نرم افزار بر روی رایانه سرور و انجام تنظیمات مربوط به رایانه های کلاینتآموزش نصب نرم افزار رستوران بصورت تک کاربره
فیلم آموزش نصب نرم افزار اس کیو ال SQL Server فیلم آموزش نصب نرم افزار رستوران کافی شاپ تحت شبکه فیلم آموزش نصب نرم افزار رستوران و کافی شاپ روی یک رایانه
دانلود رایگان نرم افزار دانلود فیلم با لینک مستقیم (35.33MB)دانلود رایگان نرم افزار دانلود فیلم با لینک مستقیم (104.31MB)دانلود رایگان نرم افزار دانلود فیلم با لینک مستقیم (53.21MB)

.

*** نمونه ای از تصاویر نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود ویرایش 2014 ***

صفحه اصلی نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود

صفحه اصلی نرم افزار حسابداری رستوران فست فود

.

سیستم فروش روزانه و صدور فیش صندوق رستوران و فست فود با دسترسی آسان و سریع

نکته: تمام آیتم ها و نوشته های مربوط به سیستم فروش قابل تغییر و حذف و اضافه هستند.

صفحه فروش و صندوق نرم افزار رستوران.

نمونه قبض یا فیش صندوق ساده ویژه مشتریان داخل رستوران

قبض صندوق نرم افزار حسابداری مدیریت رستوران

.

معرفی نرم افزارمقدمه

در چند سال گذشته بحث کامپیوتری کردن رستوران ها یا مراکز فروش اغذیه، یکی از مهمترین مسائل مدیریتی این مراکز بوده است. و مراکزی موفق تر بوده اند که از نرم افزار و کامپیوتر، جهت مدیریت و حسابداری استفاده نموده اند. استفاده از نرم افزار در امر سرویس دهی به مشتریان رستوران، علاوه بر سرعت ارائه خدمات، باعث ارائه کیفیت بهتر در امر پاسخگویی، کنترل و دقت بالا در امر فروش، امنیت در امر مدیریت اطلاعات و برخی امکانات دیگر شده است.

از جمله نرم افزار های مطرحی که در این سالها برای مدیریت این مراکز طراحی و تولید گردیده است، نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران توران مربوط شرکت عارف رایانه می باشد که توسط متخصصین جوان و کوشای این شرکت و با مشاوره مدیران و حسابداران فعال در این زمینه، طراحی و تولید گردیده است.

نرم افزار حسابداری و مدیریت رستوران شرکت عارف رایانه، با ارائه نسخه های 2008، 2010 ، 2011 ، 2012 و 2014 که نسخه نهایی این نرم افزار می باشد، سعی در محقق نمودن نیازهای مربوط به مدیریت و فروش رستوران، فست فود، کافی شاپ و مراکزی مربوط به فروش اغذیه داشته است. دغدغه های اصلی تیم توسعه دهنده این نرم افزار : رابط کابری زیبا، سرعت، دقت، کیفیت انعطاف پذیری این محصول بوده که هدف رضایتمندی بسیاری از این مراکز را به دنبال داشته است.

این نرم افزار، با ارائه چندین نسخه، همچنان در حال توسعه و بروز رسانی است و تیم توسعه دهنده این محصول، روزها و هفته ها با تلاش بی وقفه، در صدد ارائه کیقیت و جامعیت هرچه بهتر، بوده و هست. نسخه فعلی یکی از کم نظیر ترین محصولات نرم افزاری ارائه شده در این راستا در ایران میباشد.

.

مشخصات فنی نرم افزارمشخصات فنی نرم افزار مدیریت رستوران شرکت عارف رایانه

بانک اطلاعاتی نرم افزار حسابداری رستوران توران 2014، Microsoft SQL Server بوده و برای تولید این محصول از معماری چند لایه استفاده شده است. زبان استفاده شده برای توسعه این محصول نرم افزاری دلفی بوده و از کامپایلر Embarcadero® Delphi® EX4 2014 استفاده شده است.

نرم افزار مدیریت رستوران توران، در حال حاضر قابل استفاده توسط آخرین سیستم عامل عرضه شده توسط مایکروسافت یعنی Windows 8 بوده و به زودی نسخه های قابل نصب بر روی لینوکس و سیستم عامل مکینتاش شرکت اپل نیز ارائه خواهد شد.

.

سرعت نرم افزار

صدور فیش سریع در برنامه حسابداری رستوران

از آنجا که سرعت در ارائه خدمات یکی از مهمترین مسائل مدیریتی رستوران و فست فود به شمار می رود، نرم افزار مدیریت رستوران این شرکت، طوری طراحی شده تا با صرف کمترین زمان نسبت به صدور فیش صندوق، مشاهده و گزارش گیری از کارکرد روزانه رستوران و … اقدام نمود. بعنوان مثال: سیستم فروش روزانه این نرم افزار طوری طراحی شده است که صندوقداران به راحتی میتوانند غذا یا نوشیدنی مورد نظر را توسط ماوس، کیبورد یا مانیتورهای لمسی، انتخاب کرده و پس از درج در فاکتور، نسبت به ارائه فیش، اقدام نمایند و نکته حائز اهمیت این است که این عملیات در کمتر از چند ثانیه اتفاق می افتد. همچنین امکان تهیه گزارشات توسط مدیر نیز به راحتی و کمترین زمان اتفاق می افتد.

.

رابط کاربری مناسب

رابط کاربری نرم افزار مدیریت رستوران کافی شاپ

بدون شک، یک نرم افزار ایده آل، نرم افزاری است که در عین کارایی و جامعیت، دارای محیطی کاربر پسند باشد و اصطلاحاً کاربران به راحتی بتوانند با آن کار کنند. نرم افزار مدیریت رستوران ارائه شده توسط شرکت عارف رایانه، توسط جدید ترین تکنولوژی های تولید نرم افزار، طراحی و تولید گردیده است. تیم توسعه دهندگان این برنامه، سعی براین داشته اند تا با اشکال گرافیکی و استاندارد، امکان دسترسی به بخش ها و امکانات این نرم افزار را برای کاربران فراهم سازند. بعنوان مثال: در سیستم فروش، هنگام تعریف منوی روزانه رستوران یا فست فود، می توان آیکون یا عکس مربوط به غذاها و نوشیدنی ها را درج کرد و هنگام صدور فاکتور فروش، با کلیک بر روی عکس هر غذا یا نوشیدنی، آن را در اقلام فاکتور ثبت نمود.

.

مجهز بودن به سیستم کالر آیدی (Caller-ID)

شناسایی تماس گیرندگان با تلفن رستوران از طریق کامپیوتر و نرم افزار، که امری ضروری جهت سرعت بخشی به مشتریان خارج از رستوران می باشد. این امکان را برای مدیران فراهم آورده است تا بدون پرسش نام یا کد اشتراک فرد تماس گیرنده، بتوان با ایشان از طریق مشخصات نمایش داده شده بر روی مانیتور کامپیوتر، سرویس ارائه داد و شاهد بازدهی بهتر در کیفیت مدیریت مشتریان بود. برای آگاهی دقیق از سیستم کالر آیدی به قسمت دستگاه های کالر آیدی مراجعه نمائید.

..
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های 66977907 و 09122215725 تماس حاصل نمائید.

همچنین در بخش سوالات متداول ، آن دسته از سوالاتی که برخی کاربران هنگام تماس با کارشناسان ما مطرح میکنند قرار داده شده. میتوانید مطالعه نمائید.