تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

برنامه Snapchat و بررسی بروزرسانی جدید آن

با گسترش روزافزون تکنولوژی و فناوری و همچنین دنیای اینترنت شاهد شکل‌گیری و فعالیت شبکه‌های اجتماعی گسترده‌ای می‌باشیم، یکی از این شبکه‌های اجتماعی را می‌توان برنامه Snapchat دانست. این برنامه در سال 2011، حدود 6 سال قبل و تنها یک سال پس از اعلام موجودیت رقیب مهم خود یعنی برنامه اینستاگرام راه‌اندازی و منتشر شد. این برنامه دارای قابلیت‌های گوناگونی بوده و موفق شده تا کاربران بسیار زیادی را جذب نماید و به همین منظور و همچنین حفظ آن‌ها قصد دارد تا با بروزرسانی‌های گسترده بتواند جایگاه خود را بهبود ببخشد. در چنین فضای گسترده‌ای و با وجود تعداد وسیعی از شبکه‌های اجتماعی می‌توان تنها راه موفقیت در به دست آوردن تعداد کاربران بالا را ایجاد تغییرات مهم و بروزرسانی‌هایی با ایده‌های نوین دانست.

برنامه Snapchat

برنامه Snapchat و بررسی آن

علاقه‌مندان به شرکت نرم افزاری عارف رایانه؛ برنامه اینستاگرام در 1 ماه موفق شد تا سه بروزرسانی بسیار مهم را ایجاد نماید، یکی از این بروزرسانی‌ها را می‌توان قابلیت ارسال فایل GIF در Story دانست که پیشتر تنها ارسال فایل‌هایی با این فرمت از طریق گزینه ویدیو امکان‌پذیر بود، ویژگی دوم را نیز می‌توان اعلام وضعیت آنلاین بودن برنامه عنوان کرد و امکان جدید سوم هم Recommend Post می‌باشد.

Story و ارائه توضیحات

لازم است تا در رابطه با Story توضیحی داشته باشیم، این ویژگی همانطور که همگان استحضار دارید باعث می‌شود تا کاربر قادر باشد تصاویر و یا ویدیوهایی را در مدت زمان معینی همانند 24 ساعت برای مخاطبینش ارسال نماید، در برنامه اینستاگرام ویژگی‌های جانبی زیادی بدین منظور تعبیه شده که به کاربر کمک می‌کند تا بتواند آن‌ها را فعال یا غیرفعال نماید. برنامه اینستاگرام که در سال 2010 راه‌اندزای شد توانسته تا با ایجاد تغییرات و نوآوری‌های جدید بیش از 800 میلیون کاربر فعال ماهانه و 500 میلیون کاربر فعال روزانه را جذب نماید و این حقیقتا یک پیروزی بزرگ به حساب آمده و اینطور به نظر می‌رسد که برنامه Snapchat برای کسب چنین جایگاهی لازم است تا کارهای زیادی را به انجام برساند. برنامه Snapchat بدین منظور که از رقیب خود عقب نماند با بروزرسانی جدیدی که ایجاد کرده است به کاربران این اجازه را داده تا بتوانند Story خود را در خارج از برنامه به اشتراک بگذارند، این مطالب حتی از طریق پیامک نیز قابل ارسال خواهند بود. آخرین بروزرسانی انتشار یافته توسط Snapchat را می‌توان 3 ماه قبل دانست و همین مسئله شاید تا حدودی موجب شده تا این برنامه نتواند همانند رقیب خود از فروغی بالا برخوردار باشد.

تغییرات با ایده‌های جدید

برنامه Snapchat

در صورتی که برنامه Snapchat بخواهد محبوبیت بالایی را به دست آورد باید کارهای زیادی را به انجام برساند و تغییراتی که صورت می‌دهد نیز دارای نوآوری‌های مهمی باشند، در غیر این صورت نتایج مثبتی حاصل نخواهد شد. برنامه Snapchat همانند رقیب خود برنامه اینستاگرام برای دو سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند جهان یعنی Android و i.o.s طراحی می‌شوند و در سیستم‌عامل اندروید با حجمی معادل 52 مگابایت و در i.o.s نیز با حجمی معادل 95 مگابایت همراه می‌باشد. لازم به ذکر است که این برنامه به جهت کاربرانی که از نقاط مختلف جهان دارد می‌تواند تا از 20 زبان نیز پشتیبانی به عمل آورد، مسئله پشتیبانی از زبان برای برنامه‌های مختلف باید دارای اهمیت بسیار بالایی باشد زیرا می‌تواند زمینه‌ساز جذب کاربران فراوانی شود.

منبع: https://arefrayaneh.com/ 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا