آموزشآموزش نرم افزار چاپ چک

تعریف بانک در نرم افزار

توسط قسمت تعریف بانک می توانید اطلاعات مربوط به حسابهای بانکی را در سیستم تعریف کنید. تعریف حسابهای بانکی باعث می گردد هنگام انجام عملیات صدور چک یا واریز به حساب، نیازی به تایپ مجدد اطلاعات حساب نداشته باشید و هنگام گزارشگیری از این قسمت ها نیز اطلاعات دقیقی از گردش یک حساب بانکی خاص بدست آورید. تعریف بانک در قسمت تعریف دسته چک نیز قابل دسترسی می باشد.

لیست بانک ها در نرم افزارافزودن بانک جدید

جهت افزودن بانک جدید از نوار ابزار بالای لیست، بر روی گزینه “جدید” کلیک نمائید تا پنجره ورود اطلاعات بانک و حساب جدید باز گردد. در پنجره باز شده، اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود را وارد کرده و بر روی گزینه “ذخیره” کلیک نمائید تا اطلاعات بانک جدید به لیست بانک ها افزوده گردد.

افزودن بانک جدید در نرم افزار

.

ویرایش یا حذف اطلاعات بانک

جهت ویرایش یا حذف اطلاعات بانکی که قبلا در این قسمت ثبت کرده اید، ابتدا بانک مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و سپس توسط گزینه های قرار گرفته در نوار ابزار بالای لیست، عملیات ویرایش یا حذف را انجام دهید.

* درصورتی که تعداد بانک های ثتب شده شما زیاد بودند و قصد دسترسی به اطلاعات بانک خاص داشتید، می توانید توسط قسمت جستحوی بالا، با ورود بخشی از عنوان نام بانک یا انتخاب نوع بانک، بانک مورد نظر را از لیست پیدا کنید.

.

 

.