تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

حذف قطعی اطلاعات با استفاده از Macrorit Data Wiper

حفاظت از اطلاعات شخصی همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد مختلف به حساب می‌آید، حال این اطلاعات می‌توانند مربوط به کار باشند و یا موارد شخصی را در بر بگیرند. افراد زیادی در سراسر جهان هستند که قصد دارند اطلاعاتشان را از یک پارتیشن سیستم‌های کامپیوتری حذف نمایند اما همواره استرس دارند که آیا اطلاعاتشان به صورت کامل حذف شده است یا خیر، برای این کار کافیست به سراغ نرم افزار Macrorit Data Wiper رفته و با نصب آن حذفی مطمئن را تجربه کنند.

Macrorit Data Wiper

بررسی برنامه کاربردی Macrorit Data Wiper

در موارد بسیار زیادی اتفاق افتاده است که افراد قصد داشتند برخی اطلاعات سیستم‌هایشان را حذف نمایند، آن‌ها کار حذف را انجام دادند اما پس از مدتی مشاهده شد که تمامی فایل‌های موردنظرشان قابل بازگشت بودند، یکی از زمان‌هایی که ممکن است افراد دست به انجام چنین کاری بزنند هنگام فروش دستگاه دیجیتالشان می‌باشد. فرض کنید که شما دارای یک لپ‌تاپ هستید و قصد دارید آن را به شخص دیگری واگذار نمایید، کار منطقی آن است که قبل از تحویل تمامی اطلاعاتتان را در فضایی دیگر ذخیره کرده و از روی دستگاه مادر حذف کنید، با این کار شما خیالتان نسبتا راحت خواهد شد اما تاکنون فکر کرده‌اید که امکان دارد شخص خریدار بتواند با یک نرم افزار Recovery تمامی اطلاعات حذف شده شما را بار دیگر به دست آورد، برای جلوگیری از این کار شما به برنامه‌ای نیاز دارید که بتواند یک حذف مطمئن و صد درصدی را انجام دهد، نرم افزار Macrorit Data Wiper  می‌تواند در این رابطه قابلیت‌های زیادی را به شما ارائه دهد.

برخی از قابلیت‌های برنامه Macrorit Data Wiper

Macrorit Data Wiper

همراهان شرکت نرم افزاری عارف رایانه، دیسک‌های سخت انواع مختلفی همچون IDE و SATA دارند که در سیستم‌های جدید بیشتر از مورد دوم استفاده می‌شود و سیستم‌های قدیم مبتنی بر IDE بودند، در حال حاضر کمتر سیستمی مشاهده می‌گردد که به شکل IDE وجود داشته باشند، همین مسئله می‌تواند برتری و توانمند بودن نرم افزار Macrorit Data Wiper را نشان دهد، این برنامه از هر دو نوع دیسک سخت پشتیبانی به عمل آورده و کاربران قادر خواهند بود عملیات حذف مطمئن را انجام دهند. یکی دیگر از قابلیت‌های این برنامه کاربردی پشتیبانی از فرمت‌های مختلف FAT و NTFS می‌باشد، البته بد نیست بدانید که حذف فلاش مموری و هاردهای اکسترنال نیز توسط نرم افزار Macrorit Data Wiper انجام خواهد شد و دیگر نیازی به استفاده از سایر روش‌های جانبی وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که پس از انجام کار حذف اطلاعات توسط نرم افزار Macrorit Data Wiper دیگر هیچگونه امکانی برای بازیابی، حتی به وسیله قدرتمندترین برنامه Recovery وجود نخواهد داشت، به عبارتی دیگر با تایید کلید حذف، تمامی اطلاعاتتان برای همیشه نابود خواهند شد. شما در صورت تمایل برای حذف کامل اطلاعاتتان تنها کافیست نام برنامه Macrorit Data Wiper را در گوگل جست و جو کرده و پس از دریافت آن نصب نمایید، پس از نصب وارد برنامه شده و پارتیشن مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه حذف خواهید دید که در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاعات مشخص شده برای همیشه محو و بدون قابلیت بازگشت می‌شوند، شما با استفاده از نرم افزار Macrorit Data Wiper می‌توانید بدون داشتن کوچکترین نگرانی فروش و یا واگذاری سیستم‌های شخصی خود را تجربه نمایید.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

یک دیدگاه

  1. سلام. مطلب بسیار جالبی بود و کمک بسیار زیادی به جلو گیری از سرقت اطلاعات هارد دیسک های قدیمی و بی استفاده می گردد. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا