تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی

همانطور که استحضار دارید، در سرتاسر جهان شاهد گسترش روزافزون فناوری و تکنولوژی هستیم. در کنار این گسترش ما شاهد آن هستیم که شرکت‌های مختلفی در زمینه ارائه محصولات دیجیتال و همچنین ساخت نرم‌افزارهای متعدد برای آن مشغول به فعالیت هستند. این فضای مجازی و دنیای ارتباطات می‌تواند خطرات زیادی نیز به دنبال داشته باشد، به خصوص برای نسل جوان و کودکان، برای حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی باید گام‌های حساب شده‌ای برداشت.

حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی

حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی و بررسی آن

علاقه‌مندان به شرکت نرم‌افزاری عارف رایانه؛ همانطور که بیان شد، در فضای مجازی شرکت‌هایی جهت ایجاد فضای گسترده ارتباطاتی پا به عرصه فعالیت گذاشته‌اند و هر روزه این رقابت‌ها با ایجاد امکانات جدید در برنامه‌ها در حال افزایش می‌باشد. تمامی این برنامه‌ها جوانب مثبت و منفی داشته و این موضوعات بسته به افرادی است که از آنها استفاده می‌کنند. عده‌ای در جهت پیشبرد موارد کاری و عده‌ای نیز به دنبال نکات منفی آنها هستند. با این تفاسیر، قشر مهمی که ممکن است آسیب‌های جدی را از اینگونه برنامه‌ها متحمل شوند، نوجوانان و کودکان هستند که والدین و مقامات دست اندرکار باید برای حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی اقدامات مناسب و پیشگیرانه‌ای را به مرحله اجرا درآورند. همانطور که استحضار دارید، برای انجام اینگونه آموزش‌های پیشگیرانه و روشن‌کننده خطرات برنامه‌ها، مدارس مکان بسیار خوب و مهمی بوده و باید از آن به خوبی استفاده کرد.

کشور هند و اجرای کلاس‌های آموزشی

حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی

جالب است بدانید پلیس کشور هند با هماهنگی های صورت گرفته با مقامات قصد دارند تا با هدف حفاظت از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی کلاس های مهمی را در سطح مدارس برای کودکان و نوجوانان برگزار کرده و تمامی خطرات و راههای مقابله با آن را مورد آموزش قرار دهند. جالب است بدانید که این نوع آموزش‌ها فقط گفتاری نبوده و حتی با ارائه بازی‌های دیجیتال جذاب کاری کرده‌اند تا هم این قشر حساس جامعه آموزش را دریابند و هم از انجام بازی‌های جذاب لذت ببرند. در مجموع می‌توان اینکار دولت را در زمینه اجرای اقدامات پیشگیرانه با روش‌های صحیح را ارج نهاد و با استفاده از تدابیر خاص در مدارس و آموزشگاه‌ها به کار برد. آیا شما با این اقدام کشور هند موافق هستید؟ به نظر شما انجام اینکار باید تا چه اندازه مورد توجه قرار گیرد؟

منبع: https://arefrayaneh.com/

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا