درباره عارف رایانه

شرکت مهندسی نرم افزار عارف رایانه در سال 1385 با همکاری گروهی از متخصصین نرم افزار، با هدف طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری برای بهبود سطح کیفیت مدیریت سازمانی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا با برنامه نویسی و تولید چند محصول نرم افزاری ویژه مراکز خدماتی و فروشگاهی کوچک شروع به کار کرده و سپس با تولید محصولات حسابداری و مدیریت مراکز پزشکی، اقامتی و تفریحی، نمایشگاهی، حقوقی و … فعالیت خود را توسعه داده است.

برخی از فعالیت های شرکت عارف رایانه:

  • ارائه راهکارهای نرم افزاری در راستای مدیریت کسب و کار
  • ارائه خدمات آموزش ، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم افزاری
  • ارائه خدمات مهندسی شبکه و امنیت اطلاعات
  • مشاور، طراح و مجری سیستم های نرم افزاری ویندوز و وب

مراکزی که می توان به عنوان استفاده کننده از محصولات نرم افزاری عارف رایانه از آنها نام برد عبارتند از: مطب پزشکی و دندانپزشکی، کلینیک و درمانگاه پزشکی و دندانپزشکی، هتل، مهمانپذیر، اقامتگاه، رستوران، فست فود، کافی شاپ، آژانس املاک، نمایشگاه اتومبیل، آژانس های تاکسی سرویس و پیک موتوری، دفتر وکالت، انبار کالا، شرکت ها و مراکز تجاری و …

.

تولید نرم افزار های کاربردی

عارف رایانه با مطالعه نیاز های نرم افزاری مشاغل مختلف، مشاوره با مدیران ارشد، طراحی و برنامه نویسی نرم‌افزارهای کاربردی، راهکارهای نرم افزاری مناسب را در جهت مدیریت کسب و کار به مشتریان، تدارک دیده و همواره می کوشد تا کسب‌ و‌ کار مشتریان به بهترین شکل توسعه دهد. تلاش بی وقفه مدیران و نیروهای متخصص در این شرکت باعث شده رشد چشمگیری در این عرصه داشته و از شرکت های مطرح در زمینه تولید نرم افزار های کاربردی ویژه حسابداری و مدیریت باشد.

.

کیفیت محصولات نرم افزاری عارف رایانه

 استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در برنامه نویسی و تولید نرم افزارها، ایجاد بستر های مناسب با توجه به نیاز نرم افزاری مشتریان، رابط کاربری بالا و سرعت در بهره گیری، از استراتژی های مهم روند توسعه محصولات نرم افزاری عارف رایانه می‌ باشد و بخشی از فعالیت این شرکت صرف مطالعه در این راستا می باشد. نمونه های آزمایشی (Demo) نرم افزارهای عارف رایانه، گواه این امر می باشد.

.

نمونه کار و آزمایش نرم افزار ها (Demo)

تمامی محصولات شرکت عارف رایانه دارای نسخه آزمایشی (Demo) هستند. نسخه آزمایشی یا به تعبیری نمونه کار، باعث اطمینان بیشتر کاربران شده و عارف رایانه برای این منظور، نسخه های آزمایشی محصولات خود را بدون محدودیت زمانی ارائه می کند. کاربران با توجه به نیاز خود می توانند نسخه آزمایشی محصول نرم افزاری مورد نظر را دانلود کرده، مدتی به طور کامل و بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کرده و در صورت رضایت و اطمینان از آن، نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام نمایند.

.

قیمت مناسب نرم افزار ها

از آنجا که بسیاری از کاربران ایرانی توان پرداخت هزینه های بالا برای خرید نرم افزار را نداشته اند عارف رایانه پس از مطالعه و مشاوره با بسیاری از کاربران متقاضی، حدالامکان قیمت محصولات خود را کاهش داده است. کاربران ارجمند مستحضر هستند که محصولات مشابه در دنیای نرم افزار از قیمت بالاتری برخودردار هستند و شاید یکی از دلایل تمایز عارف رایانه با سایر همکاران همین امر باشد.

.

پشتیبانی مداوم از نرم افزار ها

همانطور که می دانیم یکی از دغدغه های مدیران مراکز تجاری و پزشکی برای خرید محصولات نرم افزاری، (فروشگاهیان، هتلداران، رستورانی ها، پزشکان، وکلا و …) ارائه پشتیبانی توسط تیم تولید کننده نرم افزار می باشد. کادر پشتیبانی همه روزه و روزهای غیر تعطیل در خدمت کاربران عزیز خواهد بود.

عارف رایانه از جمله شرکت هایی است که بابت پشتیبانی محصولات نرم افزاری خود در آینده، مشتریان خود را مستلزم پرداخت هزینه های پشتیبانی نمی کند و کاربران، در صورت نیاز مند بودن به راهنمایی یا طرح پرسش می توانند از طریق ایمیل های مندرج در صفحه “تماس با ما” همواره با کارشناسان این شرکت در تماس باشند. مشتریان محترم توجه داشته باشند در صورت نیاز به حضور کارشناس در محل، هزینه ایاب و ذهاب اخذ خواهد شد.

همچنین نرم افزار ها به صورت استاندارد تولید شده اند و اگر کاربران به طور مرتب طبق آموزش های مندرج در سایت، هر از چند گاهی از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار خود “فایل پشتیبان” تهیه نمایند و بر روی سی دی رایت نمایند، مشکلی اطلاعات ایشان را تهدید نخواهد کرد.

.

بروز رسانی خودکار محصولات عارف رایانه

با گذشت چندین سال از تولید محصولات نرم افزاری عارف رایانه و افزایش تعداد مشتریان این شرکت به بیش از چند هزار کاربر در سراسر ایران، این نیاز احساس شد که کاربران بدون نیاز به تماس و صرف وقت اضافی جهت ارتقاء محصول خود نسبت به تهیه آخرین آپدیت های ارائه آن اقدام نمایند. این امکان مانند بسیاری از نرم افزارهای استاندارد دنیا، در تمامی محصولات شرکت عارف رایانه موجود است و در صورت ارائه آپدیت، پیغامی مبنی بر آن، نمایش داده می شود که کاربران می توانند در کمتر از چند دقیقه و به صورت خودکار از طریق اینترنت محصول خود را بروز رسانی نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر توجه شما را به بخش “بروز رسانی نرم افزار های عارف رایانه” جلب می نماییم.

.

سخن آخر

ما مدعی این نیستیم که “بهترین”، “بزرگ ترین”، “قدرتمند ترین” و … گروه نرم افزاری ایران هستیم. اما برای بهتر بودن خویش در تکاپو هستیم. معتقد هستیم مهمترین عامل موفقیت، “رضایت مشتریان” است و با تلاش نیروهای متخصص خود و بهره گیری از استانداردهای جهانی، همواره سعی در ارتقای کیفی خدمات و رضایت مشتریان داریم. امید است با یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه پرسنل کوشای خود و ارائه راهکارهای مؤثرتر بتوانیم گامی مؤثر در این راستا برداریم. 

.

دکمه بازگشت به بالا