دفتر معین و مدیریت حساب مشتریان در نرم افزار آسان طب

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

دفتر معین، قسمتی از نرم افزار مدیریت مطب، کلینیک و درمانگاه آسان طب است که توسط آن می توانید وجوه دریافتی و پرداختی متفرقه را در سیستم ثبت کرده و از آن گزارشات متنوع تهیه نمائید. در دفتر معین، با توجه به حسابهایی که تعریف می کنید می توانید عملیات بدهکار رو بستانکار را بر روی آنها انجام دهید و ضمن گزارش از گردش حساب خاص، از کلیه حسابها به تفکیک گزارش تهیه نمائید. برای ورود به دفتر معین از منوی “عملیات” بر روی گزینه “دفتر معین” کلیک نمائید. نرم افزار مطب درمانگاه دفتر معین دفتر معین نرم افزار مدیریت مطب درمانگاه

 

همانطور که ملاحظه دارید، دفتر معین دارای چند سربرگ می باشد در قسمت زیر به معرفی هر سربرگ می پردازیم.

لیست دریافتی ها و پرداختی ها:

این لیست بخش اصلی دفتر معین می باشد و هنگامی که سند دریافت یا پرداختی در دفتر معین ثبت نمائید، در این لیست قرار می گیرد. توسط نوار ابزار بالای لیست می توانید عملیات ثبت اسناد دریافتی و پرداختی، حذف سند خاص، چاپ رسید، جستجو و تهیه گزارش و … را بر روی این لیست انجام دهید.

دریافت:

با کلیک بر روی این گزینه، پنجره مربوط به ورود اطلاعات سند وجه دریافتی از شخص یا حساب باز می شود.

سند دریافت وجه نرم افزار درمانگاه

در پنجره باز شده، ابتدا با وارد کردن کد شخص/حساب در کادر مقابل قسمت پرداخت کننده، اطلاعات مربوطه شامل نام پدر و شغل در بخش های دیگر سند درج می گردد.

با کلیک بر روی گزینه “بابت”، می توانید از لیستی از عبارات و هزینه های از قبل تعریف شده تهیه کنید و با کد گذاری و دسترسی سریع به آنها عبارت و مبلغ مورد نظر شما در کوتاهترین زمان در سند درج شده و نیازی به تایپ مبلغ و عبارت بابت نخواهید داشت.

در قسمت توضیحات نیز می توانید توضیحاتی از قبل تعریف شده در سیستم ثبت کرد و با انتخاب آن و درج در قسمت توضیحات سند، زمان کمتری جهت صدور سند دریافت وجه صرف نمود.

* توجه داشته باشید که برای صدور سند دریافت، ابتدا باید یک حساب در قسمت اشخاص ثبت کرده باشید. توسط گزینه پرداخت کننده نیز می توانید وارد لیست اشخاص شده و بر روی شخص/حساب مربوطه دوبار کلیک نمائید تا اطلاعات آن شخص یا حساب در سند دریافت درج گردد.

* در صورتی که قبل از ذخیره سند، گزینه “چاپ رسید” را در حالت انتخاب شده یا تیک خورده قرار دهید، پس از ثبت سند، رسید دریافت وجه مربوطه جهت چاپ آماده می گردد.

رسید دریافت وجه نرم افزار کلینیک

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا