سند برداشت از بانک در نرم افزار

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

سند برداشت از بانک سندی است که توسط آن می توانید اطلاعات مربوط برداشت وجه از حسابهای بانکی را در قسمت مدیریت حسابهای بانکی نرم افزار ثبت نمائید. اطلاعات سند برداشت از بانک شامل، تاریخ و ساعت، مشخصات برداشت کننده، مبلغ برداشت شده و شماره حسابی که وجه به آن واریز شده (کارت به کارت به حسابی دیگر) می باشد. در قسمت بالای پنجره ثبت سند برداشت از بانک، اطلاعات شخص برداشت کننده را وارد نمائید. در قسمت کادر مقابل دکمه “شخص”، میتوانید تعیین کنید این وجه در حساب چه شخصی منظور گردیده است و با تیک زدن گزینه “درج مبلغ این سند، بعنوان مبلغ بدهکاری شخص در دفتر معین” باعث می گردد، یک سند بدهکاری برای شخص طرف حساب در دفتر معین ثبت گردد.

ادامه اطلاعات در مورد سند برداشت از بانک در نرم افزار

در کادر مقابل دکمه “بانک”، کد بانک تعریف شده در سیستم را وارد نمائید. این عمل باعث می گردد به هنگام گزارش گیری از لیست اسناد برداشت از حسابهای بانکی، بتوانید گزارشاتی از این اسناد با توجه به بانک خاص تهیه نمائید.

در صورتی که عملیات برداشت توسط کارت به کارت و برای حساب خاص انجام شده است، میتوانید اطلاعات آن را در قسمت “بانک طرف مقابل” وارد نمائید. با ذخیره اطلاعات سند، سند مورد نظر در لیست موجود در بخش “مدیریت حسابهای بانکی” اضافه می گردد.

یک پیشنهاد برای شما همراهان عزیز سایت عارف رایانه

نرم افزار چاپ چک بانکی

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا