تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

طراحی وب سایت با کادری مجرب | مشاوره رایگان

واحد طراحی گروه نرم افزاری عارف رایانه با کادر مجرب در زمینه طراحی وب سایت این بستر را برای مدیران و متخصصین فراهم نموده تا علاوه بر تهیه نرم افزار تخصصی مورد نیاز خود، نسبت به راه اندازی وب سایت شخصی یا شرکتی خود، با شرایط ایده آل اقدام نمایند.

طراحی وب سایت

کادر طراحی گروه نرم افزاری عارف رایانه، با سالها سابقه اجرایی در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی صفحات وب (سئو) و  تسلط به به جدیدترین متد های طراحی وب و تکنیک های بهینه سازی وب سایت قادر است وب سایت مدیران و متخصصین را براى گوگل، یاهو، و سایر موتورهای جستجو از اهمیت بالا برخودار کرده و باعث قرار گرفتن وب سایت در رتبه های بالاتری نسبت به رقبا شده و بازدید صفحات وب سایت را افزایش یابد.

گرافیک و ویراستاری حرفه ای صفحات وب سایت

  • آیا می دانید اکثر بازدید کنندگان پس از وارد شدن به وب سایت، درصورتی که با محتوی مطلوب روبرو نشوند، در فاصله کمی از آن وب سایت خارج خواهند شد؟
  • آیا می دانید یک طرح گرافیکی خوب، ساختار رنگ بندی و مرتبط با مطالب سایت چقدر میتواند در ذهن بازدیدکننده تاثیر بگذارد ؟
  • آیا میدانید نحوه قرار گیری مطالب و گرافیک سایت میتواند تاثیر به سزایی در انگیزه تماس فرد بازدید کننده بگذارد؟
  • آیا می دانید از نظر اکثر مشتریان، یک سایت تجاری خوب سایتی است که در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، کالا و خدمات خود را ارائه دهد؟

یکی از دغدغه های اصلی مدیران، گرافیک و محتوی سایت بوده و در دنیای رقابت، وب سایتی میتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد که هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ محتوی مطالب، کیفیت بهتری را به بازدیدکنندگان ارائه نماید. لازم به ذکر است; منظور ما از گرافیک، استفاده از تصاویر سنکین نیست چرا که اگر سایتی برای باز شدن با صرف زمان زیادی روبرو باشد شمار کاربران بازدید کننده آن کاهش میابد. لذا منظور از گرافیک استفاده از یک رنگ بندی مطلوب، تصاویر کم حجم ، مفهومی و مرتبط با نوع فعالیت وب سایت میباشد. و از طرفی استفاده از فونت و قالب بندی صحیح متون قرار گیردنده صفحات وب سایت باید طور باشد که بازدیدکنندگان را علاقه مند به  پیمایش صفحات و خواندن متون نماید.

تیم طراحی وب سایت عارف رایانه با بهره گیری از دانش روز در طراحی بنرها، لوگو و اشکال گرافیکی مورد نیاز هر وب سایت، و تنظیم مطالب صفحات این امکان را برای مدیران بوجود آورده تا با خاطری آسوده نسبت به ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان یا مخاطبین خود اقدام نمایند. و در این مورد کافی است اطلاعات مربوط به خود یا شرکت و محصولات مربوطه خود را برای طراحان ما ارسال نمایند تا در کوتاهترین زمان نسبت به انجام این امور اقدام گردد.

بیشتر بخوانید:

سئو یا SEO | بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.  تماس با ما

‫4/5 ‫(1 نظر)
دکمه بازگشت به بالا