فروش و خروج کالا در سیستم انبارداری نرم افزارهای عارف رایانه

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

توسط قسمت فروش و خروج کالا در سیستم انبارداری می توان عملیات ثبت و صدور فاکتور فروش را در نرم افزار انجام داده و گزارشات متنوعی از فروش مربوط به انبار، کالا، مشتری خاص و … تهیه نمود. سیستم انبارداری بر اساس نرم افزار انبارداری و فروش در برخی از محصولات عارف رایانه قرار داده شده است و پس از ثبت فاکتور های فروش در این قسمت، اقلام مندرج در فاکتور، بطور خودکار از موجودی انبار کسر خواهند شد.

با کلیک بر روی گزینه “فاکتور فروش جدید” از منوی “سیستم انبارداری“، و زیر منوی “فروش و خروج کالا“، پنجره فاکتور فروش باز شده و با درج مشخصات مشتری، اقلام فاکتور به لیست و کلیک بر روی گزینه ثبت، اطلاعات فاکتور، در لیست فاکتورهای فروش ثبت می گردد.

فاکتور فروش سیستم انبارداری نرم افزار

در صورتی که گزینه “چاپ فاکتور” در قسمت پائین پنجره تیک خورده باشد، بلافاصله بعد از ثبت فاکتور، اطلاعات آن توسط سیستم بر روی برگه A4 چاپ می گردد.

نمونه فاکتور فروش ساده چاپ شده نرم افزار انبارداری

بیشتر بخوانید:

نرم افزار انبارداری و مدیریت فروش

توجه داشته باشید که فاکتور چاپ شده، نمونه اولیه فاکتورفروش در سیستم انبارداری می باشد. شما توسط سیستم طراحی قالب گزارشات، می توانید به راحتی این فرمت این فاکتور را تغییر دهید و گزارشات متنوع از آن تهیه نمائید.

همانظور که در بخش طراحی قالب گزارشات توضیح داده شده، در تمام قسمت های نرم افزار، زمانی که قصد چاپ یا تهیه گزارش از آن قسمت را دارید، قبل از چاپ، پنجره ای باز می شود که شما می توانید از لیست قالب های طراحی شده موجود، قالب دلخواه خود را انتخاب نمائید و در این قسمت نیز جهت چاپ فاکتور می توان با استفاده از انتخاب قالب،قالب فاکتور فروش مورد نظر،  مورد نظر را انتخاب کرده و با توجه به آن اطلاعات فاکتور را بر ربو کاغذ چاپ نمود. بعنوان مثال: در سیستم انبارداری، تعدای فاکتور توسط همکاران ما طراحی شده و در لیست قالب های مربوط به فاکتور فروش قرار گرفته شده که شامل : فاکتور فروش با مالیات و عوارض، فاکتور فروش A5، فاکتور فروش بدون تخفیف و … این قالب ها با توجه به شرایط مربوط به فروش، قابل انتخاب می باشند.

لیست فاکتور های فروش طراحی شده.

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا