سامانه پیام کوتاه رایگان | فعال سازی سامانه پیامک در نرم افزار

در این بخش نحوه فعال سازی سامانه پیامک رایگان، جهت ارسال پیامک به مشتریان را مورد بررسی قرار میدهیم.

فعال سازی سامانه پیامک
فعال سازی سامانه پیامک

سامانه پیام کوتاه

سیستمی که توسط آن قادر هستید با شماره های مخصوص پیامک یعنی شماره های شروع شونده با 3000,2000,1000 و یا خطوط تلفن ثابت، برای مشتریان یا شماره های خاص پیامک ارسال نمائید.

این امکان، هم از طریق نرم افزار های شرکت (برای مشتریان ثبت شده و طبقه بندی شده در نرم افزار) و هم از طریق ورود به سامانه از طریق وب سایت شرکت، وجود دارد. برای ارسال از طریق محصولات نرم افزاری شرکت، نیاز به انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزار هستید و برای ارسال از طریق وب سایت، تنها می بایست وارد پنل کاربری خود شوید. قبل از هرچیز باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابتدا می بایست توسط کارشناسان آنلاین شرکت، یک حساب سامانه پیام کوتاه برای شما ایجاد شده و فعال گردد.
.

ایجاد حساب سامانه پیام کوتاه رایگانفعال سازی سامانه پیامک و ارسال پیامک

همانطور که می دانید شرکت عارف رایانه یکی از ارائه دهنده های سیستم ارسال پیامک از طریق شماره های مخصوص پیامک در ایران می باشد و این خدمات را تنها برای مشتریان محصولات خود و بصورت کاملا” رایگان ارائه داده است. قبل از هرچیز این نکته را باید توجه داشت که برای استفاده از این خدمات، میبایست حداقل یک حساب کاربری برای شما در سیستم سامانه پیام کوتاه شرکت عارف رایانه ایجاد گردد. شرکت هایی در ایران هستند که بابت ایجاد این حساب، از مشتریان هزینه دریافت می کنند. اما عارف رایانه به دلیل اینکه این سامانه را فقط برای مشتریان استفاده کننده از محصولات خود ارائه داده است، جهت ایجاد این حساب، هزینه ای از کاربر دریافت نخواهد کرد. توجه داشته باشید که این حساب درواقع برای شناسایی و تشخیص هویت شما می باشد و درصورتی که مشتری ما هستید، ابتدا باید درخواست ایجاد حساب نمائید.

درخواست ایجاد حساب حساب سامانه پیام کوتاه

برای ایجاد حساب سامانه پیام کوتاه، درصورتی که می خواهید حساب شما به نام شخص ثبت گردد، یک کپی از کارت ملی بصورت اسکن شده همراه با مشخصات فردی، شماره موبایل، و نامه درخواست (امضا شده و اسکن شده) به ایمیل پشتیبانی به آدرس support@arefrayaneh.com ارسال نمائید.
و درصورتی که می خواهید سامانه به نام شرکت یا شخص حقوقی ثبت گردد، یک کپی از کارت ملی مدیر عامل، یک کپی از آگهی تاسیس یا آگهی آخرین تغییرات شرکت همراه با کپی آخرین روزنامه رسمی را بصورت اسکن شده همراه با، شماره موبایل مدیرعامل، نامه درخواست (مهر و امضا شده و اسکن شده)، به ایمیل ذکر شده ارسال نمائید و منتظر بررسی و پاسخ همکاران ما باشید. همکاران ما در اسرع وقت، مشخصات حساب کاربری را از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد.

ثبت اطلاعات حساب در تنظیمات ارسال پیامک نرم افزار

پس از پاسخ همکاران ما و دریافت مشخصات مربوط به حساب کاربری مربوط به حساب سامانه پیام کوتاه خود، جهت استفاده از سامانه در نرم افزار، اطلاعات مذکور را در قسمت تنظیمات سامانه پیام کوتاه نرم افزار وارد نمائید تا امکان ارسال پیامک از طریق نرم افزار برای شما فعال گردد. برای این منظور وارد نرم افزار شده و در صفحه اصلی، بر روی گزینه SMS از نوار اصلی کلیک نمائید تا وارد پنجره ارسال پیامک شوید (مانند شکل زیر):

فعال سازی سامانه پیامک
فعال سازی سامانه پیامک
فعال سازی سامانه پیامک
فعال سازی سامانه پیامک

در پنجره باز شده، بر روی سر برگ تنظیمات کلیک کنید و در پنجره باز شده، حالت Sending Mode را بر روی گزینه  ArefRayaneh قرار دهید. نام کاربری و کلمه عبور مربوط به حساب خود را در قسمت های مشخص شده وارد نموده و در پائین پنجره، گزینه “اتصال خودکار به سامانه پیامک، پس از ورود به نرم افزار” را تیک بزنید. (به شکل زیر توجه نمائید)

فعال سازی سامانه پیامک
فعال سازی سامانه پیامک

.
send sms message with software پس از انجام عملیات فوق، یکبار این پنجره (پنجره ارسال و دریافت پیامک) را بسته و مجدد باز کنید تا تنظیمات فوق ذخیره گردند.بدین ترتیب سیستم آماده ارسال پیامک می باشد.جهت ارسال پیامک برای مشتریان، کافی است به قسمت اشخاص رفته و بر روی گزینه “SMS” از نوار ابزار بالا کلیک نمائید.
.
لازم به ذکر است، همانطور که اشاره شد، علاوه بر ارسال پیامک از طریق نرم افزار، میتوانید از طریق وب سایت شرکت نیز نسبت به ارسال و دریافت و مدیریت حساب سامانه پیام کوتاه خود اقدام نمائید. برای این منظور ابتدا با استفاده از قسمت سامانه پیام کوتاه و ورود نام کاربری و کلمه عبور مربوط به حساب خود، وارد سیستم شده و بعد نسبت به ارسال و دریافت یا مدیریت پیامک ها اقدام نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا
تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606