تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

مدیریت زمان با استفاده از برنامه EasyNote

یکی از مواردی که در زندگی ارزش فراوانی داشته و باید توسط تمامی افراد جدی تلقی شود بدون شک زمان است. انسان‌ها دارای تفکرهای گوناگونی هستند و هر کدام شیوه‌های زندگی خاص خودشان را دارند، به همین دلیل است که برخی در زندگی خود موفق می‌شوند و برخی دیگر تنها به دنبال آن هستند و موفقیتی برایشان حاصل نمی‌شود. یکی از موضوعاتی که باید برای به دست آوردن نتایج مثبت در زندگی مورد اهمیت قرار گیرد قطعا ایجاد نظم و مدیریت زمان می‌باشد. در این مقاله قصد داریم یکی از برنامه‌های مدیریت زمان که در عین سادگی کاربردهای فراوانی دارد را برایتان مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

مدیریت زمان

مدیریت زمان و معرفی یک برنامه مناسب

با گسترش روزافزون تکنولوژی و فناوری تمام زندگی مردم در سراسر جهان نیز تحت تاثیر آن قرار گرفته است. یکی از ابزارهایی که امروزه تقریبا همه افراد با آن سر و کار دارند، گوشی‌های هوشمند و همچنین رایانه‌های شخصی می‌باشند، در صورتی که این موارد مورد توجه قرار گیرند می‌توان از آن بهره زیادی برد و کارهای فراوانی را مدیریت کرد. شرکت‌های بسیار زیادی در سراسر جهان ایجاد شده‌اند و هر کدام با ایجاد برنامه و پیشبرد اهدافی سعی دارند بتوانند علاوه بر کسب اعتبار به بهبود زندگی انسان نیز کمک نمایند. یکی از برنامه‌هایی که در سال 2006 به وسیله شرکت AgreenICT طراحی و ساخته شد را می‌توان EasyNote دانست که توانسته با ارائه قابلیت‌های مناسب فواید زیادی در رابطه با مدیریت زمان داشته باشد. علاقه‌مندان به شرکت نرم افزاری عارف رایانه؛ فرض کنید که یک شخص همواره در برخی از کارها فراموش خاطر بوده و از همین موضوع نیز خسارات زیادی را متحمل شده است، این فرد به راحتی و با نصب این برنامه مدیریت زمان در گوشی و یا رایانه‌ شخصی خود می‌تواند در نهایت آرامش، کار خود را پیش برده و در زندگی خود نظم ایجاد نماید. داشتن مدیریت زمان و نظم در کار می‌تواند فواید خوبی بر روی شخصیت و همچنین آرامش روحی و روانی فرد ایجاد نماید، در حقیقت با اجرای این روش دیگر شما اسیر کارها نخواهید بود و این کارها هستند که اسیر شما خواهند شد، این مساله برای به دست آوردن هدف‌های بسیار مهم از اهمیت بالایی برخوردار است. برنامه مدیریت زمان EasyNote دارای یک طراحی بسیار ساده و البته کارآیی بالا می‌باشد، از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های آن را می‌توان رابط کاربری ساده آن عنوان کرد، این موضوع سبب شده افراد مختلف بتوانند از مزایای آن استفاده نمایند.

چگونگی کار با برنامه مدیریت زمان EasyNote

مدیریت زمان

برنامه EasyNote را می‌توان در یک رایانه شخصی به صورت تک کاربره و یا چند کاربره استفاده کرد، این قابلیت در گوشی‌های هوشمند نیز موجود خواهد بود، کاربر می‌تواند برای زیباسازی و همچنین ایجاد یک نظم خاص، رنگ پس زمینه برنامه‌ها را تغییر دهد تا در یافتن موارد دچار مشکل و سردرگمی نشود. طراحان این برنامه مدیریت زمان با ایجاد یک ابزار جست و جو موفق شدند برای کاربران امکان یافتن هر چه راحت‌تر کارهایشان در روزهای گذشته را فراهم آورند. بد نیست بدانید که برنامه EasyNote فایل و اطلاعات را به صورت XML ذخیره‌سازی خواهد کرد، این مساله موجب می‌شود که فضای زیادی از حافظه برای این کار مصرف نشود. در مجموع می‌توان این برنامه مدیریت زمان را برای افرادی که وقت برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد کرد، مسلما تاثیرات آن را در روال کاری خود مشاهده خواهند کرد.

منبع: https://arefrayaneh.com/

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا