تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

معرفی برنامه AusLogics BoostSpeed و قابلیت‌های آن

شرکت‌های زیادی در زمینه طراحی و تولید انواع لپ‌تاپ و قطعات کامپیوتری فعال هستند و هدف مشترک تمامی آن‌ها چیزی نیست جز ارائه محصولاتی با کیفیت که بتوانند سرعت و عملکردی بالا را به کاربران ارائه دهند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که سرعت بالای کاربری می‌تواند برایشان چه موفقیت‌هایی را رقم بزند اما مسئله‌ای که قصد داریم اینبار بیان کنیم ارتقای سرعت عملکرد دستگاه‌ها به وسیله خود کاربران و با استفاده از نرم افزارهای موجود می‌باشد. در این مقاله به معرفی و بررسی برنامه AusLogics BoostSpeed می‌پردازیم، برنامه‌ای بسیار کاربردی که می‌تواند سرعت پایین دستگاه‌ها را تا حد زیادی بهبود دهد.

AusLogics BoostSpeed

افزایش سرعت کاربری با برنامه AusLogics BoostSpeed

همانطور که گفته شد استفاده از قطعات مناسب و به کارگیری تکنولوژی‌های نوین قطعا منجر به ایجاد سرعت بالای دستگاه‌ها خواهد شد اما شرکت‌های سازنده به تنهایی نمی‌توانند همواره این مسئله را پشتیبانی کنند و در اینجا کاربران نقش‌های مهمی را می‌توانند برای حفظ صحت و سلامت عملکرد دستگاه‌هایشان به عهده بگیرند. این مسئله دشوار نیست زیرا همیشه برنامه‌نویسانی هستند که بین کاربران و قطعات (سخت‌افزار) ارتباط برقرار می‌کنند و در اینجا هم این موضوع به خوبی صدق می‌کند، برنامه AusLogics BoostSpeed به خوبی می‌تواند عملکرد و سرعت بالا را به کامپیوتر شما هدیه کند و برای این کار تنها کافیست آن را دانلود و نصب نمایید. این برنامه رایگان بوده و تنها با نصب آن می‌توانید از تمامی خدمات آن بهره‌مند شوید.

برخی از قابلیت‌های این برنامه کاربردی

AusLogics BoostSpeed

علاقه‌مندان شرکت نرم افزاری عارف رایانه، اگر بخواهیم نگاهی کامل به قابلیت‌ها و عملکرد برنامه AusLogics BoostSpeed داشته باشیم می‌توان به افزایش سرعت کامپیوتر و همچنین افزایش سرعت خاموش و روشن شدن دستگاه اشاره کرد، این کار در حقیقت مهم‌ترین قابلیت این نرم افزار کاربردی به حساب می‌آید. قطعا برای شما هم پیش آمده که پس از مدتی کار کردن با دستگاه متوجه کاهش سرعت آن شوید، مسئله روشن است، برخی از بخش‌های دستگاه دارای اطلاعات غیر ضروری شده‌اند و به همین دلیل سرعت دستگاه شما با اطلاعات غیر ضروری گرفته شده است، برنامه AusLogics BoostSpeed به راحتی تمامی اطلاعات غیر ضروری را تشخیص و اقدام به حذف آن‌ها می‌کند، بدین ترتیب سرعت دستگاه ارتقا خواهد یافت. از دیگر مزایای استفاده این برنامه می‌توان به بهبود سرعت و عملکرد رایانه شما هنگام دانلود انواع فایل، به ویژه فایل‌های سنگین اشاره کرد که مسلما در صرفه‌جویی وقت می‌تواند تاثیرات مهم و مستقیمی داشته باشد، قطعا شما هم با لحظه‌ای فکر کردن به این مسئله متوجه اهمیت آن خواهید شد زیرا هنگامی که دانلود یک فایل می‌تواند در یک دقیقه صورت گیرد به علت کندی سرعت و عملکرد ضعیف برنامه‌های دانلود باید چند برابر این زمان را سپری کنید که مسلما عذاب‌آور خواهد بود. بد نیست بدانید که برنامه AusLogics BoostSpeed امکان بلوک کردن تبلیغات مزاحم را نیز خواهد داشت، تبلیغاتی که می‌توانند با درگیر کردن سیستم از سرعت و عملکرد عالی آن بکاهند. موارد نامبرده شده پایان قابلیت این برنامه نبوده و باید امکان یکپارچه‌سازی دیسک‌ها را نیز به آن اضافه کرد، با انجام این کارها که انجام هر کدامشان ضرورت خاص خودش را دارد می‌توان افزایش عمر و قابلیت‌های دستگاه را تضمین کرد.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا