ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار پزشکی آسان طب

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

همانطور که میدانید، نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی آسان طب، این امکان را دارد که هر کاربر با توجه به سطح دسترسی که مدیر سیستم برای ایشان تعیین کرده است، می تواند به منوها و قسمت های نرم افزار دسترسی داشته باشد. ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار مطب آسان طب را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

بعنوان مثال: در سیستم درمانگاه یا مطب، چند کاربر مشغول کار هستند و قصد دارید یکی از کاربران وقتی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم می شود، فقط به بخش اطلاعات بیماران دسترسی داشته باشد و بقیه گزینه ها از دید وی پنهان و غیر قابل دسترسی باشند. برای این منظور، ابتدا از منوی “سایر” وارد قسمت “کاربران” شوید.

ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار

ساده کردن صفحه اصلی
ساده کردن صفحه اصلی

کاربران و مجوز استفاده از نرم افزار درمانگاه

در پنجره باز شده، ابتدا بر روی کاربر مورد نظر کلیک کرده (کاربر مورد نظر را انتخاب کنید) و سپس از نوار ابزار بالای لیست کاربران، بر روی گزینه “مجوز ها” کلیک کنید تا پنجره مربوط به مجوز های کاربر باز شود.

بیشتر بخوانید:

دانلود نرم افزار مطب | خرید نرم افزار مدیریت مطب پزشکان

بررسی پنجره مجوزها

.

مجوز ورود کاربر به قسمت های نرم افزار کلینیک درمانگاه مطب

در پنجره مجوز ها، آن قسمت هایی را که تمایل دارید از دید کاربر مخفی شوند را غیر فعال کنید. بعنوان مثال در شکل فوق، به غیر از قسمت بیماران، بقیه قسمت ها غیر فعال شده اند. پس از تائید مجوز ها با شرایط فوق، پس از اینکه کاربر با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد نرم افزار شود، محیط نرم افزار را با شکل زیر مشاهده خواهد نمود.

ساده کردن صفحه اصلی
ساده کردن صفحه اصلی

نکته: اگر به قسمت مجوزها دقت کرده باشید، گزینه “بیماران” خود نیز دارای زیر شاخه است و این بدان معناست که کاربر پس از ورود به بخش بیماران، میتواند چه کارهایی انجام دهد؟  شما می توانید تعیین کنید: کاربر بتواند به قسمت بیماران دسترسی داشته باشد اما عملیات “چاپ” یا “حذف” اطلاعات را نتواند انجام دهد. بدین ترتیب برای بخش های دیگر نیز میتوانید سطح دسترسی تعیین نمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا