ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار تاکسی سرویس

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

همانطور که میدانید، نرم افزار مدیریت تاکسی سرویس و پیک موتوری، این امکان را دارد که هر کاربر با توجه به سطح دسترسی که مدیر سیستم برای ایشان تعیین کرده است، می تواند به منوها و قسمت های نرم افزار دسترسی داشته باشد. ساده کردن صفحه اصلی را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

بعنوان مثال: در سیستم آژانس، چند کاربر مشغول کار هستند و قصد دارید یکی از کاربران وقتی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم می شود، فقط به بخش اطلاعات مشترکین دسترسی داشته باشد و بقیه گزینه ها از دید وی پنهان و غیر قابل دسترسی باشند. برای این منظور، ابتدا از منوی “سایر” وارد قسمت “کاربران” شوید.

ساده کردن نرم افزار تاکسی سرویس

 کاربران و مجوز استفاده از قسمت های نرم افزار

ادامه ساده کردن صفحه اصلی

در پنجره باز شده، ابتدا بر روی کاربر مورد نظر کلیک کرده (کاربر مورد نظر را انتخاب کنید) و سپس از نوار ابزار بالای لیست کاربران، بر روی گزینه “مجوز ها” کلیک کنید تا پنجره مربوط به مجوز های کاربر باز شود.

 مجوز ورود کاربر به قسمت های نرم افزار تاکسی سرویس

در پنجره مجوز ها، آن قسمت هایی را که تمایل دارید از دید کاربر مخفی شوند را غیر فعال کنید. بعنوان مثال در شکل فوق، به غیر از قسمت اشخاص، بقیه قسمت ها غیر فعال شده اند. پس از تائید مجوز ها با شرایط فوق، پس از اینکه کاربر با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد نرم افزار شود، محیط نرم افزار را با شکل زیر مشاهده خواهد نمود.

بیشتر بخوانید:

نرم افزار تاکسی سرویس و پیک موتوری عارف رایانه

صفحه ساده شده نرم افزار تاکسی سرویس

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا