محصولات نرم افزارینرم افزار

نرم افزار داروخانه | مدیریت و حسابداری داروخانه

نرم افزار داروخانه عارف رایانه سیستم جامع انبارداری، حسابداری و مدیریت داروخانه ها می باشد. این نرم افزار با امکان تعریف و طبقه بندی انواع دارو و کالاها امکان انبارگردانی و حسابداری انبار را برای انواع داروخانه ها فراهم می کند. مدیران داروخانه ها توسط این نرم افزار عملیات صدور فاکتور، صندوق و … را به صورت تحت شبکه و با دقت بالا می توانند انجام دهند. نرم افزار داروخانه عارف رایانه با دسترسی آسان تمام عملیات ورود و خروج دارو و کالا به داروخانه را برای کارمندان داروخانه انجام می دهد.

در سیستم داروخانه عارف رایانه، مدیریت داروخانه می تواند صندوق و انبار های متعدد تعریف کرده و پس از طبقه بندی داروها و کالاهای موجود، از بخش صدور فاکتور نسبت به ارائه فاکتور فروش دارو برای مراجعین استفاده نماید و در بخش دیگر برای تسویه حساب با بیماران یا مراجعین ، قبض صندوق به صورت مجزار چاپ شده و مراجعه کننده با دریافت قبض تاییدیه صندوق، نسبت به تحویل داروهای خود از بخش پذیرش نسخه اقدام نماید. 

فاکتور ها و قبوض صندوق صادر شده توسط نرم افزار داروخانه عارف رایانه می توانند دارای سربرگ و اطلاعات داروخانه به صورت کاملا اختصاصی باشند. همچنین امکان طراحی و سفارشی سازی گزارشات نرم افزار نیز برای کاربران امکان پذیر نی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در بخش بالای سایت تماس حاصل فرمائید..