نرم افزار داروخانه | مدیریت و حسابداری داروخانه

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

نرم افزار داروخانه عارف رایانه سیستم جامع انبارداری، حسابداری و مدیریت داروخانه ها می باشد. این نرم افزار با امکان تعریف و طبقه بندی انواع دارو و کالاها امکان انبارگردانی و حسابداری انبار را برای انواع داروخانه ها فراهم می کند. مدیران داروخانه ها توسط این نرم افزار عملیات صدور فاکتور، صندوق و … را به صورت تحت شبکه و با دقت بالا می توانند انجام دهند. این نرم افزار، با دسترسی آسان تمام عملیات ورود و خروج دارو و کالا به داروخانه را برای کارمندان داروخانه انجام می دهد.

نرم افزار داروخانه

در سیستم داروخانه عارف رایانه، مدیریت داروخانه می تواند صندوق و انبار های متعدد تعریف کرده و پس از طبقه بندی داروها و کالاهای موجود، از بخش صدور فاکتور نسبت به ارائه فاکتور فروش دارو برای مراجعین استفاده نماید و در بخش دیگر برای تسویه حساب با بیماران یا مراجعین ، قبض صندوق به صورت مجزار چاپ شده و مراجعه کننده با دریافت قبض تاییدیه صندوق، نسبت به تحویل داروهای خود از بخش پذیرش نسخه اقدام نماید. 

همراهان عزیز عارف رایانه می‌توانید نرم افزار آزمایشگاه را هم مطالعه بفرمایید:

نرم افزار آزمایشگاه | مدیریت آزمایشگاه سونوگرافی و رادیولوژی

فاکتورها دارای سربرگ و اطلاعات داروخانه

نرم افزار داروخانه

فاکتور ها و قبوض صندوق صادر شده توسط نرم افزار داروخانه، می توانند دارای سربرگ و اطلاعات داروخانه به صورت کاملا اختصاصی باشند. همچنین امکان طراحی و سفارشی سازی گزارشات نرم افزار نیز برای کاربران امکان پذیر می باشد.

این نرم افزار جامع داروخانه بسیار زیبا و دارای محیط کاربردی و جذاب می باشد. در این نرم افزار امکان تبدیل داروهای فرد بیمه شده از بیمه به آزاد و برعکس آن وجود دارد. 

همانطور که ملاحظه فرمودید این برنامه حسابداری داروخانه دارای ویژگی های بسیار زیادی است، می توانید در صورت هرگونه سوالی با شماره های شرکت عارف رایانه در ساعات اداری غیر از روزهای تعطیل تماس بگیرید.

‫5/5 ‫(1 نظر)
دکمه بازگشت به بالا