تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

نرم افزار مراقبتی HomeGuard Professional

یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها برای فرزندانشان در جوامع امروزی فعالیت آنها در فضای مجازی و دنیای اینترنت است، دنیای اینترنت همان اندازه که مفید می‌باشد امکان دارد خطرناک نیز جلوه دهد و تنها مسئله‌ای که می‌تواند خطرات را تا حد زیادی کاهش دهد بالا بودن اطلاعات و همچنین داشتن نظارت کافی است. والدینی که فرزندانشان در اینگونه فضاها فعالیت دارند باید بدانند که مراقبتشان می‌تواند نقش اساسی در جلوگیری از بروز مشکلات و ناهنجاری‌ها داشته باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از نرم افزارهای کاربردی جهت نظارت والدین و حتی مسئولان ادارات بر عملکرد فرزندان و یا کارمندان بپردازیم، نرم افزار مربوطه به HomeGuard Professional معروف است.

HomeGuard Professional

هدف از طراحی نرم افزار HomeGuard Professional

علاقه‌مندان شرکت نرم افزاری عارف رایانه، در بخش مقدمه اشاره‌ای به هدف نرم افزار HomeGuard Professional شد اما نباید از موارد گفته شده به سادگی عبور کرد، دنیای اینترنت با اینکه به فضای مجازی نامگذاری شده اما هیچ مولفه‌ای از یک فضای حقیقی کمتر ندارد. اگر تنها به اطراف خود نظاره کنید متوجه خواهید شد دیگر کسی نیست با فضای مجازی غریبه باشد و از همین رو باید دانش آن نیز ایجاد شود. برخی بر این باورند که می‌توان با اجبار فرزندانشان را از ورود به فضای مجازی و دنیای اینترنت منع کنند اما راه بی فایده‌ای را دنبال می‌کنند، افزایش بینش و تبیین مزایا و معایب آن راه صحیح برخورد است. با چنین شیوه‌ای می‌توان علاوه بر افزایش قدرت تصمیم گیری فرزندان، از حس کنجکاوی ناشی از منع ورود به اینترنت نیز کاست، باید این مسئله را قبول کرد که هر چه اقدامات منع کننده بیشتر باشد کنجکاوی نیز به تبعیت آن بیشتر خواهد شد. در ادامه به بررسی برخی از مشخصات نرم افزار HomeGuard Professional خواهیم پرداخت.

قابلیت‌های نرم افزار HomeGuard Professional

یکی از قابلیت‌های ویژه این نرم افزار را می‌توان امکان مسدود سازی سایت‌های غیر اخلاقی و تمامی آدرس‌های مدنظر مراقبین عنوان کرد، با اینکار می‌توان دسترسی به موارد از پیش تعیین شده را کاملا قطع کرد. نرم افزار HomeGuard Professional این امکان را برای والدین فراهم کرده است که تمامی کارهای صورت گرفته توسط فرزندان در محیط ویندوز را بررسی نمایند، امکان جالبی که حتی می‌تواند در محیط‌های اداری نیز کاربرد داشته باشد. نظارت یکی از مهمترین بخش‌های سیستم موفق به حساب می‌آید که با چنین نرم افزارهایی می‌توان آن را عملی کرد، بد نیست بدانید افرادی که در حال کار با سیستم هستند به هیچ عنوان نمی‌توانند متوجه نظارت شوند و به نوعی نامحسوس می‌باشد.

داشتن قابلیت اسکرین شات و زمان بندی آن

HomeGuard Professional

ویژگی بسیار جالب نرم افزار HomeGuard Professional را می‌توان قابلیت اسکرین شات گرفتن آن در زمان‌های تعیین شده دانست، این مسئله بسیار جالب به نظر می‌رسد، فرض کنید که فرزند و یا شخصی قرار است یک ساعت دیگر بر روی سیستم موردنظرتان مشغول به کار شود، تنها کافیست با ورود به نرم افزار و اعمال زمانبندی قابلیت اسکرین شات را فعال نمایید تا در ساعت مشخص شده به صورت کاملا نامحسوس تصویری از محیط فعالیت گرفته شود. نرم افزار HomeGuard Professional را می‌توان در سیستم عامل‌های Xp، 7، 8 و ویندوز 10 تهیه و نصب کرد.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا