نرم افزار

نرم افزار مطب

 

نرم افزار مدیریت مطب آسان طب ، نسخه اختصاصی از نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی آسان طب ، جهت استفاده در مدیریت و کنترل امور اداری و حسابداری مطب های پزشکی اعم از : مدیریت مطب پزشک عمومی ، پزشک متخصص ، پزشک زیبایی ، پزشک قلب و عروق ، ارتوپدی ، مامائی ، پزشک جراح و … قابل استفاده به دو صورت تک کابره و تحت شبکه جهت استفاده اتاق پزشک و میز منشی بصورت همزمان ; قابل نصب بر روی انواع ویندوزهای (Win 98, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Windows Server 2003, Windows Server 208 ,…).

امکانات کلی که این نرم افزار برای پزشکان به ارمغان می آورد عبارتند از : تشکیل پرونده برای بیماران ، ثبت سوابق پزشکی ، سیستم پذیرش و ارائه خدمات پزشکی ، صندوق و حسابداری ویژه صورتحساب بیمارو کارکرد مطب ، سیستم صدور کارت بیمار ، سیستم تعیین وقت قبلی برای بیمار ، صدور دیسکت بیمه برای سازمان های بیمه طرف قرارداد ، سامانه ارسال و دریافت پیامک ، سسیتم آی دی کالر (Caller-ID) و مونیتورینگ خطوط تلفن مطب و …

** پزشکانی که از نرم افزارهای مدیریت مطب قدیمی استفاده میکنند ، در صورت تمایل با ارائه فایل پشتیبان نرم افزار قدیمی ، میتوانند نسبت به انتقال اطلاعات پرونده بیماران از برنامه قدیمی به برنامه جدید (آسان طب) استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88170495 تماس حاصل نمائید **

.

نصب و راه اندازی آسان ، رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) و قابل استفاده برای تمام سطوح

کتابچه راهنمای نصب و راهنمای استفاده از نرم افزار مطب ، بصورت فارسی و تصویری

امکان سفارش سازی نرم افزار برای مطب خاص با توجه به درخواست پزشک

نصب و راه اندازی ، آموزش توسط کارشناس در محل کار در صورت نیاز

پشتیبانی آنلاین توسط نرم افزار ریموت از راه دور

سی دی مالتی مدیا (فیلم آموزشی نرم افزار) نصب ، استفاده و نگهداری سیستم

 

معرفی امکانات اصلی نرم افزار مدیریت مطب
 • امکان استفاده دو یا چند پزشک در یک مطب بطور همزمان و تعیین درصد سهم هر پزشک از خدمات ارائه شده در مطب
 • امکان تعریف دستیار یا پرستار به تعداد مورد نیاز در صورت نیاز برای گزارش از خدمات ارائه شده در پرونده ها و تعیین درصد سهم
 • امکان تعریف و طبقه بندی انواع تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی قابل ارائه در مطب
 • امکان تعریف علت های مراجعه بیماران و تشخیص های درمان پیشفرض جهت بررسی پرونده بیمار
 • امکان تعریف چندین بخش تفکیک خدمات پزشکی و تهیه گزارشات از خدمات ارائه شده در بخش خاص
 • امکان ثبت سوابق پزشکی از قبل تعیین شده باتوجه به تخصص و حوزه فعالیت مطب جهت درج در پرونده بیمار
 • سیستم تشکیل پرونده بیماران با امکان ثبت سوابق پزشکی ، پرونده ها یا تصاویر دیجیتال
 • سیستم پذیرش بیماران و ثبت خدمات پزشکی انجام شده در مظب ، برای بیمار
 • امکان محاسبه درصد سهم پزشکان و پرسنل از خدمات ارائه شده به بیماران مراجعه کننده به مطب
 • پشتیبانی از انواع سازمان های بیمه و امکان تهیه دیسکت بیمه های خدمات درمانی ، تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح و …
 • سیستم اسناد دیجیتال و ثبت شرح حال ، نسخ و گزارشات ارائه شده توسط پزشک با استفاده از قلم نوری
 • سیستم صندوق و ثبت کلیه دریافتی ها و پرداختی های انجام شده در مطب
 • سیستم رزو وقت جهت تعیین اوقات ویزیت بیماران با امکان ارسال SMS یاد آوری وقت خودکار
 • سیستم انبارداری و داروخانه جهت کنترل ورود و خروج کالا یا دارو
 • سیستم حسابداری ساده ویژه درج بدهکار و بستانکار کردن مشتریان
 • سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی پزشک یا پزشکان فعال در مطب
 • سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار مدیریت مطب
 • سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز پزشک یا مطب
 • سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مطب
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
 • سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق GSM مودم یا موبایل
 • امکان صدو کارت بیمار توسط دستگاه مخصوص جهت شناسایی سریع بیماران و تهیه گزارشات مربوطه


 

قیمت و نحوه خرید نرم افزار :
قیمت نسخه تک کاربره نرم افزار 3,500,000 ریال (سه میلیون و پانصد هزار ریال) میباشد.
قیمت نسخه تحت شبکه نرم افزار بصورت دوکاربره (رایانه منشی و رایانه پزشک) 4,500,000 ریال (چهار میلیون و دویست هزار ریال) میباشد.
قیمت نسخه تحت شبکه این نرم افزار تا سقف پنج رایانه (یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت) 7,500,000 ریال (هفت میلیون و پانصد هزار ریال) میباشد.
.
برای خرید این نرم افزار میتوانید یکی از روش های زیر را انتخاب نمائید.
.

 

 

 

مقدمه

در چند سال گذشته بحث مکانیزه کردن اطلاعات بیماران و استفاده از سیستم های نرم افزاری از مباحث مهم و مطرح مدیریتی مراکز پزشکی بوده است و مراکز موفق و روبه رشد همواره از پیشگامان بهره گیری از این نرم افزار ها بوده اند. و از جمله نرم افزار های مطرح در این زمینه ، نرم افزار آسان طب بوده که توسط متخصصین جوان و کوشای گروه عارف رایانه و با مشاوره پزشکان ، بعنوان یک محصول چند جانبه مخصوص مدیریت مطب و مراکز پزشکی تولید گردیده است.

نرم افزار آسان طب با ارائه نسخه های 2010 ، 2011 ، 2012 و به زودی نسخه 2013 ، سعی در محقق نمودن نیازهای پزشکان در راستای مدیریت هرچه بهتر مطب و کلینیک پزشکی خود داشته است.دغدغه های اصلی تیم توسعه دهنده این نرم افزار : سرعت ، دقت ، کیفیت انعطاف پذیری این محصول بوده که هدف رضایتمندی پزشکان را به دنبال داشته.

اگر چه توسعه نرم افزار آسان طب همچنان ادامه داشته و با توجه به نظرات و پیشنهادات سازنده و پزشکان استفاده کننده از این نرم افزار، هر چند هفته یکبار آپدیت های جدید تر از آن ارائه خواهد شد، نسخه فعلی یکی از کم نظیر ترین محصولات نرم افزاری ارائه شده در این راستا در ایران میباشد.

از آنجا که روند تولید یک نرم افزار استاندار پیرو اصول و قواعد خاصی می باشد. مفتخریم نکاتی سودمند را برای مدیران IT مراکز پزشکی و نکاتی پزشکان ارجمند در مورد این نرم افزار ارائه دهیم تا حداقل اطلاعات کافی برای خرید یک نرم افزار استاندارد مبتنی بر بانک اطلاعاتی داشته باشند.

 

مشخصات فنی نرم افزار مدیریت مطب آسان طب

بانک اطلاعاتی نرم افزار آسان طب ، Microsoft SQL Server بوده و برای تولید این محصول از معماری چند لایه استفاده شده است. از آنجا که معماری بانک اطلاعاتی از مهمترین نکات یک نرم افزار مبتنی بر بانک اطلاعاتی میباشد میتوان به طراحی مدل بر مبنای Tire اشاره نمود و تراکنش های بین برنامه و بانک اطلاعاتی از طریق Stored-Procedure انجام میشود و همچنین امکان اتصال به بانک اطلاعاتی از هر نقطه جغرافیایی میسر میباشد.

زبان استفاده شده برای توسعه این محصول نرم افزاری دلفی بوده و از کامپایلر Embarcadero® Delphi® EX3 استفاده شده است.

ابزار گزارش سازی این نرم افزار Fast Report بوده و از قابلیت های مهم این ابزار،میتوان به فراهم آوردن محیط تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف نرم افزار برای پزشکان اشاره نمود.

آسان طب، در حال حاضر قابل استفاده توسط آخرین سیستم عامل عرضه شده توسط مایکروسافت یعنی Windows 8 بوده و به زودی نسخه های قابل نصب بر روی لینوکس و سیستم عامل مکینتاش ارائه خواهد شد.

 

 

سرعت نرم افزار

نرم افزار مطب آسان طب ، طوری طراحی شده تا با صرف کمترین زمان نسبت به مشاهده اطلاعات مربوط به بیماران ، سوابق پزشکی ، صورتحساب و … اقدام نمود. بعنوان مثال: در کمتر از چند ثانیه میتوان از کارکرد مطب ، گزارش تهیه نمود و یا بیماری خاص را از لیست کل بیماران جستجو کرد و از وضعیت پزشکی، صورتحساب و … ایشان آگاه شد. همچنین امکان صدور کارت برای بیماران که از نسخه 2012 این نرم افزار ،ارائه شده، توسط کارت هایی که توسط سیستم برای بیماران صادر میشود، میتوان با کشیدن کارت بیمار بر روی دستگاه کارت خوان، به راحتی از وضعیت پرونده و گزارشات مربوطه بهره برد.

برای تهیه دستگاه و تعداد کارت های خام مورد نیاز برای بیماران با شماره 88170494 تماس حاصل نمائید.

 

جامعیت نرم افزار مطب

یک نرم افزار مدیریت مطب خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک مطب را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با پزشکان میباشند. مانند اطلاعات مورد نیاز یک پزشک از بیماران مراجعه کننده به مطب، اطلاعات و گزارشات مورد نیاز سیستم پذیرش، وقت دهی به بیمار و … یا امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های برنامه که در ادامه به چگونگی این عمل اشاره خواهیم کرد.

تیم توسعه دهنده نرم افزار مدیریت مطب آسان طب، با مشاوره با جمعی از پزشکان حاضر، نسبت به تولید این محصول اقدام نمود و امروزه حتی مشتریان جدید نیز به نوعی در روند توسعه این محصول مشارکت دارند، گروه توسعه دهنده اما همه روزه با مطالعه نظرات و پیشنهادات سازنده پزشکان استفاده کننده این محصول، سعی در ارائه هرچه بهتر و جامع تر بودن نرم افزار به کاربران خود داشته است.

 

رابط کاربری مناسب

از آنجا که رابط کاربری یک نرم افزار ، برای بسیاری از کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است و برای بسیاری از پزشکان و پرسنل ، تجهیز کردن رایانه محیط مطب یا مرکز پزشکی به نرم افزار هایی که دائما” مورد استفاده قرار میگیرند، علاوه بر کارایی نرم افزار ، مستلزم دارا بودن محیط کاربری نسبتا” مناسب ، امری مهم تلقی میشود، نرم افزار آسان طب با طراحی کم نظیر محیط کاربری و کاربر پسند خود یک یک برنامه نسبتا” استاندارد و با کیفیت را برای پزشکان به ارمغان آورده است.

 

 

گزارش ساز پویا و گزارش گیری متنوع از قسمت های مختلف نرم افزار

 

همانطور که میدانید، امروزه نرم افزارهایی مورد توجه قرار می گیرند که به کاربران خود این امکان را بدهند تا آنطور که مایل هستند از قسمت ها و لیست های حاوی اطلاعات خود ، بتوانند گزارشات متنوع تهیه کنند.

بعنوان مثال: زمانی که کاربر یا پزشک تمایل دارد از لیست اطلاعات بیماران گزارشی تهیه و چاپ کند که حاوی نام، نام خانوادگی، سن، قد، وزن ، تاریخ تشکیل پرونده و علت مراجعه ایشان به مطب باشد. و یا از لیست پرونده های پزشکی بیماران ، گزارشی خاص از اطلاعات مربوط به پرونده تهیه نمایند که بطور پیشفرض و حالت عادی نرم افزار ، وجود ندارد!

آسان طب به پزشک این امکان را داده است تا خود پزشک نیز جزئی از توسعه دهنده گان نرم افزار باشد و با ارائه یک محیط طراح گزارش پویا برای پزشکان ، این امکان را داده است تا پزشک با توجه به سلیقه و گزارش مورد نیاز خود، نسبت به تهیه گزارش مورد نظر اقدام نماید. همچنین در محیط طراحی گزارش، امکان درج لوگوی مطب ، تغییر فونت ، سایز چرخش متون و … وجود دارد و برای هر قسمت نیز چند گزارش یا قالب چاپ طراحی شده آماده ارائه شده تا پزشکان از نحوه استفاده از این امکان ، به راحتی بهره مند گردند.

 

تصاویری از نرم افزار مدیریت مطب آسان طب 2012 نگارش 3


صفحه اصلی نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی
 • تعریف پزشکان

این قسمت از نرم افزار ، مربوط به ثبت اطلاعات مربوط به پزشکان مرکز میباشد و طی آن مدیران مراکز پزشکی میتوانند اطلاعات پرسنلی ، میزان درصد سهم از کارکرد مرکز و .. مربوط به پزشکان را ثبت کرده و سازماندهی نمایند. از جمله کاربرد آن میتوان به تسریع عملیات تشکیل پرونده برای بیماران اشاره نمود که طی آن، هنگام تشکیل پرونده و یا پذیرش بیماران با انتخاب پزشک از لیست پزشکان ، اطلاعات مربوط به راحتی در پرونده بیمار ثبت خواهد شد.

 

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف پزشک
 • امکان گروه بندی پزشکان بر اساس تخصص
 • امکان فعال و غیر فعال کردن پزشک بطور موقت برای دوره زمانی خاص
 • امکان تعین درصد سهم پزشک جهت محاسبه سهم ایشان از خدمات انجام شده
 • امکان جستجوی سریع پزشک با توجه نام و نام خانوادگی ، تخصص و …
 • امکان تهیه گزارشات منوع از لیست پزشکان

لازم به ذکر است امکان تعریف چند پزشک معمولا برای کلینک ها، درمانگاه ها و یا مراکزی با چند پزشک مورد استفاده قرار میگیرد و پزشکانی که قصد استفاده تک منظوره برای مطب شخصی خود دارند جهت سرعت بخشی، میتوانند با تعریف اطلاعات خود به عنوان پزشک اصلی، از حالت انتخاب پزشک به هنگام تشکیل پرونده صرف نظر نمایند.

 

 • تعریف دستیاران ، پرستاران و پرسنل بخش

این قسمت از نرم افزار، ویژه مراکزی است که تمایل به ثبت اطلاعات دستیاران، پرستاران و یا پرسنل مربوطه در پرونده بیمار هستند. و طی آن مدیران میتوانند هنگام بررسی پرونده گزارش دقیق از عملیات یا خدمات انجام شده توسط ایشان بدست آورند. قسمت تعریف دستیاران در نرم افزار آسان طب، علاوه بر ثبت و سازماندهی اطلاعات پرسنل،ایشان را با توجه به بخش کاری و محدوده فعالیت دسته بندی و تفکیک میکند.

 

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

تعریف دستیار ، پرستار و پرسنل مراکز پزشکی
 • عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف دستیار و پرستاران مرکز
 • امکان گروه بندی و تفکیک بر اساس بخش ، اتاق یا گروه کاری
 • امکان انتخاب پرستار یا دستیار برای پزشکان و گروه بندی ایشان
 • امکان فعال و غیر فعال کردن دستیار یا پرستار بطور موقت
 • امکان تعین درصد سهم دستیار جهت محاسبه سهم ایشان از خدمات انجام شده
 • امکان جستجوی سریع دستیار با توجه نام و نام خانوادگی، بخش و گروه کاری،…
 • امکان تهیه گزارشات منوع از لیست دستیاران و پرستاران

 

 • معرفی تعرفه های خدمات تشخیصی ودرمانی

توسط این قسمت از نرم افزار، مربوط به ثبت و طبقه بندی تعرفه هزینه های مربوط به خدمات قابل ارائه در مرکز میباشد. از مزایای مهم ثبت تعرفه های خدمات پزشکی در این لیست، میتوان به سهولت عملیات تشکیل پرونده پذیرش بیماران و دسترسی سریع به تعرفه ها اشاره نمود. مسئولین پذیرش بیماران میتوانند با ورود کد خدمت یا انتخاب خدمت از لیست خدمات ، به راحتی اطلاعات خدمت مورد نظر را در پرونده ثبت نمایند.

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف خدمات تشخیصی و درمانی در مرکز
 • امکان ثبت ضرایب جراحی، بیهوشی، داخلی، کالیفرنیا
 • امکان تعیین درصد سهم از هزینه ها برای سازمان بیمه ، پزشک ، بیمار
 • امکان گروه بندی و تفکیک بر اساس بخش، نوع خدمت، ناحیه درمان، سازمان بیمه
 • امکان گروه بندی بر اساس دوره درمانی خاص
 • امکان فعال و غیر فعال کردن یک خدمت بطور موقت
 • امکان جستجوی سریع با توجه به بخش، گروه خدمت، نوع بیمه، و…
 • امکان تهیه گزارشات منوع از لیست تعرفه خدمات پزشکی

 

 • دوره های درمانی

قسمت دوره دهای درمانی جهت استفاده مراکزی است که مجموعه خدمات خود را در قالب یک دوره یا طرح درمان به مراجعین ارائه میدهند مثلا: بیماری های پوستی، جراحی های خاص که بیمار طی چند مرحله مراجعه به مطب یا کلینیک درمان میگردد. برای این منظور، در این لیست ضمن تعریف دوره های درمانی، خدمات مورد نیاز در هر دوره با توجه به لیست خدمات،از ویزیت تا درمان کامل تعیین میگردد و پس از انتخاب هر دوره درمانی توسط پزشک، خدمات مربوطه به آن نیز انتخاب میشوند و پزشکان با توجه به تاریخ انجام هر خدمت، هزینه های آن را در پرونده ثبت مینمایند.

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف هر دوره درمان
 • امکان ثبت ضرایب جراحی، بیهوشی، داخلی، کالیفرنیا برای هر دوره
 • امکان تعیین درصد سهم از هزینه ها برای سازمان بیمه ، پزشک ، بیمار
 • امکان گروه بندی و تفکیک بر اساس بخش، نوع دوره، ناحیه درمان، سازمان بیمه
 • امکان گروه بندی بر اساس علت های مراجعه بیماران
 • امکان فعال و غیر فعال کردن یک دوره درمانی بطور موقت
 • امکان جستجوی سریع با توجه به بخش، گروه درمان ، نوع بیمه، و…
 • امکان تهیه گزارشات منوع از لیست دوره های درمان

 

 • تعریف سوابق پزشکی بیماران

در بسیاری از مراکز پزشکی، پزشکان با توجه به نوع خدمات قابل ارائه، قبل از انجام خدمت، نیازمند کسب آگاهی از تاریخچه پزشکی بیماران هستند مثلا: سابقه بیماری دیابت، سابقه بیماری قلبی، فشار خون و… که در سیستم های سنتی و کاغذی، این عمل با تیک زدن موارد موجود در پرونده انجام میشد.در نرم افزار آسان طب، میتوان این اطلاعات را از قبل نوسط این قسمت تعریف کرده و سپس هنگام ثبت اطلاعات بیماران، عناوین مورد نظر را در حالت انتخاب یا تیک زده قرار داد.

 

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف سابقه پزشکی با توجه به تخصص پزشک یا پزشکان مرکز
 • سهولت انتخاب هر سابقه، هنگام تشکیل پرونده برای بیمار
 • امکان جستجوی سریع سابقه توسط تایپ کردن بخشی از عنوان آن
 • امکان تهیه گزارشات متنوع از لیست سوابق پزشکی بیماران

 

 • تشکیل پرونده برای بیماران

این قسمت از نرم افزار، مربوط به ثبت اطلاعات پرونده بیماران میباشد و مراکز پزکشی توسط آن میتوانند اطلاعات مورد نیاز از هر بیمار را در سیستم ثبت و سازماندهی نموده و جهت انجام امور درمانی و غیره استفاده نمایند.اطلاعات قابل ثبت در این قسمت عبارتند از : اطلاعات شخصی،شماره های تماس،شغل،آدرس محل سکونت،محل کار،شماره بیمه نامه،نوع دفترچه و…

 

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت، ویرایش، حذف اطلاعات بیماران با امکان گروه بندی
 • امکان تفکیک بیماران بر اساس پزشک معالج،بیمه،علت مراجعه و …
 • امکان ثبت تصویر پرسنلی و تصاویر سوابق پزشکی بیمار
 • امکان ثبت(تیک دار کردن)سوابق پزشکی از قبل تعیین شده
 • مرتب سازی بر اساس حروف الفبا جهت دسترسی بهتر به اطلاعات بیمار
 • امکان جستجوی سریع بیمار توسط وارد کردن بخشی از نام ،نام خانوادگی و…
 • امکان شماره گیری شماره تماس های بیمار از طریق مودم و موبایل
 • امکان ارسال SMS برای لیست بیماران یا بیمار خاص
 • امکان استخراج اطلاعات به محیط های Word,Excel,Html,Csv
 • امکان مشاهده مستقیم تمام عملیات انجام شده از اولین جلسه مراجعه تا کنون
 • امکان تهیه گزارشات متنوع از لیست بیماران
 • امکان تهیه گزارشات متنوع از اطلاعات بیمار خاص و خدمات انجام شده

 

 • سیستم پذیرش

سیستم پذیرش که مهمترین ماژول نرم افزار محسوب میشود مربوط به ثبت تمام اطلاعات مربوط به مراجعات بیماران و اقدامات انجام شده میباشد. فرم پذیرش نرم افزار آسان طب شامل چند بخش میباشد که عبارتند از:

 • اطلاعات اصلی: شامل تاریخ،علت مراجعه،دوره درمانی،بخش،وضعیت و…
 • خدمات انجام شده: خدمات ارائه شده برای بیمار طی دوره درمانی
 • معاینات و شرح حالات: معاینات و شرح حالات ارائه شده توسط پزشکان
 • اسناد دیجیتال: اسناد دیجیتال ثبت شده با قلم نوری توسط پزشک در پرونده
 • تصاویر: لیست تصاویر دیجیتال ثبت شده طی دوره درمان و مراجعات بیمار
 • صندوق: ثبت دریافتی های بیمار طی مراجعات بیمار
 • صورتحساب: محاسبه صورتحساب مانده از خدمات و کسر دریافتی های بیمار
 • نسخه: ثبت اطلاعات نسخه جهت تهیه دیسکت بیمه های طرف قرارداد
 • توضیحات: توضیحات و شرح کلی پرونده پذیرش

 

امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • عملیات ثبت، ویرایش، حذف اطلاعات دقیق مراجعات
 • امکان تهیه گزارشات متنوع از هر کدام از قسمت های بصورت مجزا
 • امکان ساده سازی فرم پذیرش به دلخواه جهت مراکز کوچک مانند مطب
 • امکان تفکیک فرم پذیرش بر اساس وضعیت تسویه،نوع پذیرش،وضعیت پرونده و …
 • امکان تهیه گزارش از تک تک پارامترهای وارد شده مانند : پزشک،دستیار،بخش،…
 • امکان بایگانی و بازیابی پرونده های پذیرش
 • امکان جدا سازی و عدم نمایش قسمت ها برای کاربران خاص توسط مدیر
 • امکان دسترسی سریع به پرونده خاص جهت گزارش یا ویرایش
 • امکان چاپ انواع قبض پذیرش با امکان طراحی دلخواه

 

 • سیستم رزرو وقت

سیستم رزرو وقت نرم افزار آسان طب، این امکان را به پزشکان میدهد تا زمان های ویزیت بیماران را با توجه به تاریخ و ساعات تعیین شده برای بیمار ثبت و تنظیم نمایند. از جمله امکانات مهم این بخش به ارسال پیامک وقت به بیمار، تقویم کاری گرافیکی، وقت های خالی ویزیت از پیش تنظیم شده اشاره نمود.
امکانات موجود در این بخش عبارتند از :

 • امکان ایجاد تقویم سالانه یا دوره خاص جهت تنظیم وقت ویزیت
 • امکان ایجاد وقت های ویزیت خالی از قبل تعیین شده جهت سهولت کار
 • عملیات ثبت، ویرایش، تاریخ و ساعت جلسات یا وقت ویزیت بیماران
 • امکان ثبت اطلاعات مربوط به علت مراجعه و بخش و دوره درمانی
 • امکان دسته بندی اوقات تنظیم شده برای هر پزشک بطور مجزا
 • امکان ارسال SMS وقت ملاقات تنظیم شده برای بیمار توسط سامانه پیام کوتاه
 • امکان صدور و چاپ قبض وقت رزو شده برای بیمار
 • امکان صدور لیست وقت های ویزیت تنظیم شده برای پزشک خاص
 • امکان تفکیک اطلاعات بر اساس پزشک،بیمار، و… هنگام تهیه گزارش
 • امکان لینک مستقیم وقت تنظیم شده به سیستم پذیرش
 • امکان تهیه گزارشات متنوع از سیستم رزرو وقت
 • امکان استخراج لیست وقت های رزرو شده به محیط های Word,Excel,Html,Text

.
.

دموی نرم افزار :

با توجه به درخواست های پزشکان محترم، در قسمت زیر دموی نرم افزار را بصورت فیلم تهیه نمودیم. با کلیک بر روی این فیلم میتوانید بصورت آنلاین محیط نرم افزار و نحوه عملکرد برخی از بخش های آن را مشاهده نمائید. لازم به ذکر است، از آنجا که تهیه فیلم دمو از کلیه قسمت های نرم افزار، باعث بالا رفتن زمان و حجم آن میگردید، تنها برای ارائه برخی قسمت های اصلی و مهم، نسبت به اینکار اقدام نمودیم تا با صرف حداقل زمان با این قسمت ها و عملکرد سیستم آشنا شوید. همچنین در زیر فیلم، لینک دانلود آن با فرمت MP4 جهت پخش و مشاهده توسط گوشی موبایل و یا رایانه وجود دارد.

[wposflv src=http://dl.arefrayaneh.com/ArefRayaneh-Clinic-Management-Software.flv previewimage=https://arefrayaneh.com/wp-content/themes/ArefRayaneh/images/Clinic-Management-Software-700.jpg width=700 height=423 title="AsanTeb clinic management software"]

جهت دانلود فیلم دموی نرم افزار مطب ، اینجا کلیک کنید!

.
.
.
قیمت و نحوه خرید نرم افزار :
قیمت نسخه تک کاربره نرم افزار 3,500,000 ریال میباشد.
قیمت نسخه تحت شبکه نرم افزار بصورت دوکاربره (رایانه منشی و رایانه پزشک) 4,500,000 ریال میباشد.
قیمت نسخه تحت شبکه این نرم افزار تا سقف پنج رایانه (یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت) 7,500,000 ریال میباشد.
.
.

.

.

آموزش نصب و استفاده از نرم افزار :

پس از تهیه نرم افزار مطب آسان طب، جهت نصب و راه اندازی این نرم افزار بصورت تک کاربره و بصورت تحت شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت مطب آسان طب نسخه 2012

.

.

.

.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های 66977907 و 09122215725 تماس حاصل نمائید.

همچنین در بخش سوالات متداول ، آن دسته از سوالاتی که برخی کاربران هنگام تماس با کارشناسان ما مطرح میکنند قرار داده شده. میتوانید مطالعه نمائید.