تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

معرفی نرم افزار ویرایشگر CodeLobster PHP Edition

امروزه به دلیل گسترش فناوری اطلاعات و تکنولوژی نیاز به اشخاصی که دارای علوم برنامه‌نویسی باشند بیش از گذشته احساس می‌شود، برنامه‌نویسانی که بتوانند از عهده کارهای گوناگونی برآیند و بدین ترتیب پاسخگوی نیازهای جامعه باشند. دنیای کدنویسی تا حد زیادی پیچیده بوده اما امروزه برنامه‌های زیادی طراحی شده‌اند که می‌توانند به برنامه‌نویسان و کسانی که در این زمینه فعالیت دارند کمک‌های شایانی نمایند، یکی از این نرم افزارها CodeLobster PHP Edition نام دارد که توانسته با امکانات بسیار بالا خدمات خوبی را ارائه دهد، در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی قابلیت‌های آن بپردازیم.

CodeLobster PHP Edition

اطلاعاتی در رابطه با CodeLobster PHP Edition

همراهان شرکت نرم افزاری عارف رایانه، در قسمت قبل اشاره کوتاهی به نیازهای برنامه‌نویسی داشتیم، کسانی که قصد دارند وارد این علم بسیار پیچیده اما لذت‌بخش شوند باید بدانند که قدم در چه راهی قرار است بگذارند، راهی که می‌تواند ساعت‌ها آن‌ها را پشت سیستم‌های کامپیوتری قرار دهد و چه شکست‌ها و شیرینی‌های هیجان‌انگیزی که می‌تواند برایشان رقم بخورد، تمامی این موارد مستلزم دستیابی به راه‌هایی جهت آموزش می‌باشد. نرم افزارهایی همچون CodeLobster PHP Edition می‌توانند نقش بسیار خوب و مهمی را در پیشرفت این دسته از افراد ایفا کنند، این نرم افزار می‌تواند با ویرایش کدهای PHP، جاوا اسکریپت، CSS و HTML به برنامه‌نویسان و کسانی که در حال یادگیری علوم موردنظر هستند کمک‌های زیادی ارائه دهد، البته یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار CodeLobster PHP Edition که توانسته سبب تمایز آن شود بدون تردید امکان خطایابی و همچنین اصلاح هوشمندانه کدهای دستوری می‌باشد. کسانی که کار برنامه‌نویسی کرده‌اند به خوبی می‌دانند که یک برنامه‌نویس خوب کسی است که تمامی کدها را به صورت مسلط بداند اما خب انسان نیز امکان اشتباه برایش وجود دارد، در صورتی که یک برنامه‌نویس کدی را به اشتباه وارد نماید بلافاصله نرم افزار CodeLobster PHP Edition خطا را شناسایی و به صورت خودکار اصلاح خواهد کرد، البته با این نرم افزار دیگر نیازی نیست کدهای دستوری را به طور کامل حفظ نمایید، با وارد کردن بخشی از آن می‌توانید شاهد ادامه کد باشید، نرم افزار CodeLobster PHP Edition آمده تا در زمینه علوم برنامه‌نویسی شگفتی ایجاد کند.

معرفی برخی از قابلیت‌های CodeLobster PHP Edition

CodeLobster PHP Edition

این نرم افزار دارای امکانات بسیار گسترده‌ای بوده که ما سعی کرده‌ایم تنها بخشی از قابلیت‌های آن را برایتان بازگو نماییم، یکی از ویژگی‌های این نرم افزار قابلیت نشاندار کردن کدهای CSS، جاوا اسکریپت، PHP و HTML می‌باشد، از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به نظارت بر کد HTML و پشتیبانی از نوار ابزار آن اشاره کرد که هر دو می‌توانند شرایط بسیار مناسبی را در زمینه کاری فراهم آورند. هنگامی که برنامه‌نویسان کدهای موردنظرشان را وارد کنند خواهیم دید که نرم افزار CodeLobster PHP Edition به صورت کاملا خودکار تمامی بخش‌ها را تجزیه و تحلیل خواهد کرد و در صورتی که خطایی وجود داشته باشد در صدد رفع آن برخواهد آمد. توجه داشته باشید، پس از اتمام کار کدنویسی می‌توانید به راحتی پیش‌نمایش کارتان را در مرورگرهای مورد انتخابتان مشاهده نمایید، این قابلیت توانسته نظرات کاربران بسیار زیادی را به خود جلب نماید و همچنین ارزش و اعتبار زیادی به این نرم افزار ببخشد.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا