تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9 و بررسی آن

شرکت سامسونگ یکی از برترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و ساخت اسمارتفون‌های هوشمند در سطح جهانی بوده و از این نظر دارای رتبه اول است، البته این شرکت رقابت بسیار تنگاتنگی با شرکت نوآور اپل نیز دارد اما محصولات سامسونگ به دلیل کارآیی راحت مسلما از مقبولیت خاصی برخوردار می‌باشند. در این مقاله قصد داریم تا پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9 را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم، پردازنده‌ای که قطعا قابلیت‌های زیادی را به این اسمارتفون خواهد بخشید.

پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9

پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9 و بررسی آن

علاقه‌مندان به شرکت نرم افزاری عارف رایانه؛ چندی پیش و طی یک رویداد بزرگ، شرکت اپل موفق به انتشار بحث‌برانگیزترین محصولش به نام iphone X شد، محصولی که سیستم تشخیص چهره را با خود یدک می‌کشید، برای نخستین بار شرکتی این ریسک را کرده و با تمام حرف و حدیث‌های موجود تصمیم نهایی خود را گرفته تا اولین گروهی باشد که چنین کاری را انجام داده است. مدتی پس از اینکار، انتقاداتی مبنی بر ضعف عملکردی آن منعکس شد اما لازم است تا همگان اقدام و جسارت این شرکت را در راستای انجام چنین ریسک بزرگی ارج نهند، مسئله‌ای که یقینا تحولات عظیمی را در آینده رقم زده و بدین ترتیب ارزش کار شرکت اپل روشن‌تر خواهد شد. با تمام این موضوعات افراد زیادی چشم به راه هستند تا ببینند غول تکنولوژی کشور کره یعنی سامسونگ چه اقدام متقابلی را انجام خواهد داد. تاکنون شایعات زیادی در رابطه با محصول جدید سامسونگ، یعنی Galaxy S9 شنیده‌ایم اما آنچه که تاکنون با قاطعیت اعلام شده استفاده از پردازنده Exynos 9810 برای این محصول می‌باشد. پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9 را می‌توان حرکتی بزرگ از سوی شرکت سامسونگ جهت پاسخ به اقدام رقیب دیرینه‌اش دانست، زیرا پردازنده Exynos 9810 دارای آنچنان قدرت بالایی است که به راحتی می‌تواند از یک سیستم تشخیص چهره با قابلیت‌های فراوان و درصد خطای کم پشتیبانی نماید.

توضیحاتی در رابطه با پردازنده Exynos 9810

پردازنده گوشی هوشمند Galaxy S9

پردازنده Exynos 9810 دارای 4 هسته عملکردی بوده و می‌تواند به راحتی سرعتی معادل 2.9 گیگاهرتز را ایجاد نماید، این سرعت برای هر کار بزرگی کافی بوده و جالب آنکه تاثیرات بسیار زیادی بر روی افزایش عمر باتری نیز خواهد داشت. بر اساس اخبار درز کرده از شرکت سامسونگ، گوشی هوشمند Galaxy S9 طی یک رویداد بزرگ در فوریه سال 2018 به طور کامل معرفی شده و در اواسط ماه مارس میلادی وارد بازار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند این محصول بسیار قدرتمند را که احتمالا از سیستم تشخیص چهره نیز پشتیبانی می‌کند، خریداری نمایند. این احتمال بدان سبب است که پردازنده Exynos 9810 به کار گرفته شده قطعا از عهده انجام چنین کار مهمی بر خواهد آمد.

منبع: https://arefrayaneh.com/

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا