پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار هتلداری

در این صفحه سوالات رایج کاربران نرم افزار مدیریت هتل، مهمانپذیر و مراکز اسکان میهمان پارسیان گشت را همراه با پاسخ قرار می دهیم. برخی سوالات دیگر نیز توسط کاربران مطرح شده که مربوط به کلیه محصولات شرکت می باشد و آن دسته از سوالات در بخش پرسش و پاسخ سایت قرار گرفته اند. شما نیز در صورتی که سوالی دارید از بخش پشتیبانی برای کارشناسان ما ارسال نمائید تا درصورت عمومی بودن آن، در این صفحات قرار داده شوند. پرسش و پاسخ نرم افزار هتلداری را در ادامه بخوانید.

از نرم افزار هتلداری پارسیان گشت جهت رزرواسیون و تخصیص اتاق استفاده می کنیم. معمولا آژانس های مسافرتی جهت معرفی میهمانان با ما تماس می گیرند و اتاق رزرو می کنند. چطور بفهمم فلان آژانس کدام میهمانان را معرفی کرده است؟

– در فرم پذیرش میهمان، قسمتی وجود دارد که اطلاعات مربوط به معرف را میتوانید ثبت کنید. معرف در واقع همان متصدی آژانس مسافرتی محسوب می شود. پس از ورود اطلاعات میهمانان و مشخصات معرف، برای گزارش گیری از لیست پذیرش های مربوط به معرف، در قسمت بالای لیست پذیرش، قسمتی برای جستجو وجود دارد. فیلد جستجو را بر روی حالت “نام معرف” قرار داده، در کادر مقابل آن نام معرف را وارد کرده و بر روی گزینه جستجو کلیک نمائید. بدین ترتیب لیست میهمانانی را مشاهده خواهید کرد که همراه با نام معرف مورد نظر، در سیستم ثبت شده اند.

بیشتر بخوانید:

نرم افزار هتلداری و مدیریت هتل

چگونه از وضعیت پر یا خالی یا رزو شده بودن یک اتاق با خبر شویم؟

– در صفحه اصلی بر روی گزینه Rack کلیک کنید تا وارد سیستم رک شوید. سیستم رک با حالت گرافیکی، وضعیت اتاق ها را برای شما نمایش می دهد. رنگ سبز به معنی پر، رنگ نارنجی به معنی رزرو شده، رنگ خاکستری به معنی کنسل و رنگ سفید به معنی خالی بودن اتاق می باشد.

چگونه غذا یا خدمات اضافی مربوط به اقامت میهمانان را در صورتحساب ایشان ثبت کنم؟

– برای این منظور، ابتدا از منوی سیستم انبارداری، وارد قسمت “معرفی کالا و خدمات” شده و منوی غذاها و خدمات قابل ارائه در هتل را در آن ثبت کنید. در فرم پذیرش میهمان، توسط سربرگ “غذا و خدمات” میتوانید غذا و خدمت مورد نظر را از لیست کالا و خدمات انتخاب کرده و به فرم پذیرش اضافه کنید. بدین ترتیب صورتحساب غذا و خدمات به صورت مجزا به صورتحساب اقامت میهمان مورد نظر افزوده خواهد شد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا
تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606