گزارشات کارکرد سیستم پذیرش بیماران در نرم افزار مطب و درمانگاه

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

در این صفحه به نحوه تهیه گزارشات کارکرد سیستم پذیرش بیماران در نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه آسان طب می پردازیم. گزارشات کارکرد، آن دسته از گزارشاتی هستند که با توجه به هزینه های تعیین شده برای خدمات قابل ارائه در مرکز و تعداد خدمات صورت گرفته توسط سیستم پذیرش تهیه می گردند و این گزارشات می تواند به تفکیک های مختلف، انجام شود که هر کدام برای منظور خاص، قابل ارائه به مدیران هستند. بعنوان مثال: می توانید توسط گزارش کارکرد سیستم پذیرش به تفکیک پزشک، علاوه بر گزارش دقیق از هزینه های کارکرد سیستم، متوجه این باشید که کدام پزشک فعالیت بیشتری داشته است و این آمار را به صورت نمودار نیز، برای مدیریت مرکز ارائه نمائید.

. .

گزارشات کارکرد نرم افزار مطب کلینیک درمانگاه

در نرم افزار مدیریت مطب، کلینیک و درمانگاه پزشکی آسان طب، امکان تهیه بیست و پنج نوع گزارش تفکیکی از کارکرد سیستم پذیریش وجود دارد و با توجه به نیاز می توانید بر روی هر کدام از گزینه های موجود در زیر منوی “گزارشات کارکرد سیستم پذیرش” کلیک نمائید.

بعنوان مثال: قصد دارید گزارشی از کارکرد سیستم پذیرش، از تاریخ 1393/01/15 لغایت 1393/01/31 تهیه نمائید، طوری که تعداد پرونده و هزینه های مربوطه، به تفکیک هر روز، مقابل آن نمایش داده شود.  برای این منظور، از منوی “پرونده” وارد منوی “گزارشات کارکرد سیستم پذیرش” شده و بر روی زیر منوی “کارکرد به تفکیک تاریخ” کلیک نمائید

گزارش کارکرد پذیرش بیماران به تفکیک تاریخ نرم افزار آسان طب.

گزارش به تفکیک تاریخ نرم افزار پزشکی آسان طب

.

یک پیشنهاد: 

دانلود نرم افزار مطب | خرید نرم افزار مدیریت مطب پزشکان

در پنجره باز شده، می توانید محدوده تاریخ گزارش و برخی پارمتر های دیگر را برای گزارش تعیین نمائید. در شکل فوق، فقط از بخش تاریخ استفاده نموده ایم اما شما می توانید تعیین کنید این گزارش فقط برای پذیرش هایی در نظر گرفته شود که توسط پزشک خاص، دستیار خاص، برای بیمار خاص، علت مراجعه به مطب یا کلینیک، نوع بیمه تحت پوشش و … ارائه شده است.

گزارش به تفکیک تاریخ نرم افزار مطب کلینیک درمانگاه

مثالی دیگر: قصد دارید از خدمات (درمان های) ارائه شده به بیماران، به تفکیک خدمت گزارش تهیه نمائید  و علاوه بر گزارش از تعداد و هزینه های مربوطه، نمودار کارکرد را بطور دایره ای تهیه نمائید. برای این منظور از زیر منوی گزارشات کارکرد سیستم پذیرش، بر روی گزینه “کارکرد به تفکیک خدمت” کلیک نمائید.
پس از تعیین محدوده تاریخ یا پارمترهای دلخواه، بر روی گزینه چاپ کلیک نمائید تا پنجره انتخاب نوع قالب و چاپگر باز شود. در پنجره باز شده، قالب چاپ را بر روی نمودار کارکرد قرار دهید.

* با انتخاب هر کدام از گزینه های زیر منوی گزارشات کارکر سیستم پذیرش، میتوانید گزارشات متنوع و دلخواه تهیه نمائید. گزارشاتی با عناوین خاص، ستون های خاص و … در برخی از این گزارشات بطور پیش فرض چند نمونه نمودار توسط کارشناسان ما طراحی و قرار داده شده است. برای تغییر هر کدام از عناوین و ستون های گزارشات یا نمودارها به بخش طراحی قالب گزارشات مراجعه نمائید.

شکل زیر, نمونه ای است از گزارش کارکرد یک مرکز ارائه خدمات لیزر و زیبایی که با توجه به جدول ارائه شده در سمت راست، میتوان تعداد دقیق را ملاحظه کرده و توسط نمودار نیز از وضعیت آماری این خدمات آگاه شد.

نمودار کارکرد به تفکیک درمان نرم افزار درمانگاه

.

‫5/5 ‫(1 نظر)
دکمه بازگشت به بالا