تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

360Total security و قابلیت‌های آن در راستای ایجاد امنیت

یکی از صنایعی که توانسته با پیشرفت روزافزون خود، جهان و روابط آن را دچار تغییرات جدی نماید بدون تردید صنایع وابسته به تکنولوژی و فناوری خواهد بود، شرکت‌های زیادی در سراسر جهان هم اکنون مشغول طراحی و تولید انواع سیستم‌های کامپیوتری هستند و در کنار آن اینترنت نیز در حال توسعه وسیع می‌باشد. هر چه فضای اینترنت در حال گسترش یافتن است ما در کنار آن شاهد سوء استفاده‌های اینترنتی و حملات سایبری بوده‌ایم، به همین دلیل گروه‌های زیادی به سراغ طراحی نرم افزارهای امنیتی رفته‌اند و ما قصد داریم در این مقاله شما را با یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی به نام 360Total security آشنا نماییم.

360total security

اطلاعاتی در رابطه با نرم افزار 360total security

همواره و در هر سال از خبرگزاری‌های بزرگ جهان شاهد خبرهایی مبنی بر حملات سایبری گسترده به مراکز مهم و مالی هستیم که در این میان برخی از آن‌ها به سرقت اطلاعات کاربران ساده دنیای اینترنت نیز می‌پردازند. نرم افزار 360Total security که توسط گروه معتبر Qihoo طراحی و منتشر شده توانسته در زمینه ارتقای سطوح امنیتی سیستم‌های خانگی و اداری کارهای بسیار بزرگی انجام دهد. بر اساس مطالعات صورت گرفته گروه Qihoo در زمینه‌های مختلف، علی‌الخصوص امنیت توانایی‌های بالایی داشته و آن‌ها را به صورت رایگان در قالب نرم افزارهای گوناگون انتشار می‌دهد. امنیت یکی از مسائل مهمی بوده که قطعا برای تمامی افراد و در هر زمینه‌ای حائز اهمیت است، این سطح اهمیت آنقدر بالا بوده که بسیاری از آن‌ها حاضر هستند با خرج‌های کلان به آن دست پیدا کنند اما نرم افزار 360Total security با تمامی امکانات به صورت کاملا رایگان عرضه شده و همین مسئله توانسته محبوبیت بسیار زیادی را برایشان به ارمغان بیاورد. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در زمینه نرم افزارهای امنیتی اهمیت دارد نحوه بروزرسانی و پشتیبانی آن بوده و اینطور که به نظر می‌رسد نرم افزار 360Total security دارای روش بروزرسانی ساده‌ای است و هیچگونه مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

برخی از ویژگی‌های نرم افزار 360total security

360total security

همراهان شرکت نرم افزاری عارف رایانه، همانطور که استحضار دارید هنگامی که یک نرم افزار امنیتی بر روی سیستم‌های کامپیوتری راه‌اندازی می‌گردد به صورت ناگهانی کاهش سرعت و عملکرد دستگاه توسط کاربران احساس خواهد شد که البته امری طبیعی بوده اما می‌تواند موجب ایجاد نارضایتی‌هایی گردد، به عبارتی دقیق‌تر نرم افزارهای امنیتی بخش‌های مهمی همچون RAM  و CPU را درگیر خود خواهند کرد اما نرم افزار 360Total security از آنچنان طراحی خوبی برخوردار بوده که تا حد زیادی بخش‌های ذکر شده را آزاد خواهد گذاشت و مانع کاهش سرعت سیستم خواهد شد. یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار مهم این نرم افزار پاک کردن خودکار فایل‌های اضافی موجود بر روی سیستم‌ها می‌باشد، با انجام این کار و همچنین طراحی منحصر به فرد خود می‌توان با قاطعیت گفت که کاربران پس از نصب آن بر روی سیستم‌هایشان با هیچگونه کاهش سرعت محسوسی مواجه نخواهند شد و همین مسئله می‌تواند برتری این نرم افزار امنیتی را نسبت به محصولات مشابه موجود فراهم نماید. محیط کاربری نرم افزار 360Total security تا حد زیادی ساده و کاربرپسند طراحی شده است، همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزارهای امنیتی سادگی آن‌ها برای استفاده می‌باشد، چه بسا نرم افزارهای قدرتمندی وجود داشته‌اند که به دلیل نبود سادگی محیط کاربریشان نتوانستند موفقیت‌های زیادی را به دست آورند.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا