تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

iphone X و حواشی بسیار جذاب پیش آمده برای فروش آن

سرانجام انتظارها به پایان رسید و شرکت اپل شاهکار جدید خود به نام iphone X را رونمایی کرد. خیلی از افراد در سرتاسر جهان مشتاقانه در صف‌های طولانی منتظر بودند تا بتوانند جزو نخستین افرادی باشند که این غول تکنولوژی را خریداری می‌نمایند. حقیقتا باید گفت، چنین استقبالی برای خرید یک محصول دیجیتال باورنکردنی است. قصد داریم تا این موضوعات را با هم بررسی نماییم.

iphone X

Iphone X و بررسی آن

علاقه‌مندان به شرکت نرم‌افزاری عارف رایانه؛ همانطور که استحضار دارید، هم اکنون این محصول در 50 بازار بزرگ جدید در حال خودنمایی بوده و در حقیقت می‌توان گفت گل سر سبد تمامی گوشی‌های هوشمند موجود در جهان است. شرکت اپل با انجام تغییراتی در ظاهر، ویژگی منحصر به فرد تشخیص چهره یا به اصطلاح Face ID و شارژ بیسیم توانسته تا افراد زیادی را مشتاق به خریدن و حتی ایستادن در صف‌های طولانی و شبانه برای خرید آن نماید. Guilherme Rossi جوان 23 ساله برزیلی، زمانی که درهای فروشگاه شرکت اپل در سانفرانسیسکو راس ساعت 8 صبح گشوده شد، اولین کسی بود که موفق به خرید iphone X شد، این حرکت واقعا شگفت‌انگیز است. فردی 40 ساله به نام فرانسیسکو ریوراوا که قصد داشت برای اولین بار این محصول را دریافت نماید نیز در صف ایجاد شده در پشت درب فروشگاه شرکت اپل از شب قبل از فروش حضور داشت. او اظهار داشت که از بعد از ظهر روز قبل از انتشار iphone X وارد این صف شده است. جالب است بدانید که سارقان نیز بیکار نبودند و قصد داشتند تا یک کامیون را که در حال حمل بیش از 300 عدد از iphone X به ارزش 370000 دلار بودند را به سرقت ببرند.

دیرکرد محصول در کالیفرنیا

iphone X

نکته جالب‌تر آن است که شهر کالیفرنیا با اینکه مرکز تجارت محصولات اپل است دیرتر از هر مکان دیگری این محصولات به عرضه گذاشته شد و این بیان‌کننده آن است که چه قدر عرضه این محصولات با افزایش روبه‌رو بوده است. متیو کام، دانش آموز 21 ساله که در پشت فروشگاه‌های اپل حضور داشت بیان داشت که اگر در روز اول موفق به دریافت آن نشود صبر خواهد کرد تا سال آینده بتواند محصول جدیدتری را خرید نماید، او اعتقاد داشت که اگر از روز اول بگذرد، iphone X از نظر او قدیمی خواهد شد. جوان 21 ساله دیگری که در کشور پاریس منتظر خرید این محصول بود اظهار داشت که تمام فصل تابستان را کار کرده تا بتواند این محصول شگفت‌انگیز را خریداری نماید. تنها در آتن به دلیل نرسیدن محصول iphone X، صفی در پشت فروشگاه‌های شرکت اپل تشکیل نشد. در قاره آسیا و در سنگاپور پشت درهای بسته شرکت اپل، 300 علاقه‌مند برای خرید این محصول در صف ایستاده بودند. در مجموع می‌توان این اقدام شرکت اپل را بسیار تحسین کرد. شرکت اپل با تولید این محصول دوباره نامش را بر سر زبان‌ها آورده است. آیا شما نیز قصد خرید این محصول را دارید؟

منبع: https://arefrayaneh.com/

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا