تماس با عارف رایانه
خرید نرم افزار تماس بگیرید 021-66383606

Vero اپلیکیشن تازه وارد به دنیای شبکه‌های اجتماعی

می توان گفت بخش زیادی از فعالیت هایی که ما در دنیای مجازی گوشی های هوشمند انجام می دهیم مربوط به شبکه های اجتماعی است. امکانات جالبی که این شبکه ها دارند باعث شده است که کاربران بیشتری به این شبکه ها جذب شوند و استفاده از این اپلیکیشن ها بیشتر شود.

شبکه های اجتماعی

پرکاربرترین شبکه اجتماعی که در صدر شبکه های اجتماعی قرار گرفته است، فیسبوک است. اما یکی از شبکه های مجازی که توانست در مدت زمان کوتاهی کاربران زیادی را جذب کند اینستاگرام است، این شبکه که بر محوریت عکس قرار دارد، در اشتراک گذاری محتوا شیوه جدیدی را به کار گرفت و با این کار باعث شد موفقیت این اپلیکیشن به سطح جهانی برسد.

با این که هم اکنون هم شبکه های اجتماعی زیادی در حال فعالیت هستند اما باز هم نام شبکه های اجتماعی جدیدی به گوش می رسد که گویا نمی خواهند به زودی از این رقابت بزرگ کنار بروند. شبک اجتماعی Vero یکی از شبکه های اجتماعی جدیدی است که محتوایی نزدیک به اینستاگرام، ولی با یک سبک و سیاق جدید ارائه می کند.

طراحان Vero سعی کردند تا با شناخت نقاط ضعف و قوت اینستاگرام اپلیکیشنی را بسازند و توسعه دهند که به گفته خودشان، یک تجربه واقعی از تعاملات اجتماعی در اختیار کاربران می گذارد.

در ورو هم مانند اینستاگرام، می توانید رخدادهای روزانه را در قالب عکس به اشتراک بگذارید، اما در ورو، شیوه اشتراک گذاری پست ها کمی از اینستاگرام پیچیده تر است. در نرم افزار ورو شما می توانید چهار نوع از اشتراک گذاری عکس ها را انتخاب کنید. این در حالی است که در اینستاگرام تنها دو حالت خصوصی و عمومی وجود دارد.

نوع اول اشتراک گذاری در ورو حالت «Close Friend» است، اگر این حالت را فعال کنید، تنها دوستان نزدیکتان می توانند پست های شما را نگاه کنند.

نوع دوم اشتراک گذاری حالت «Friend» است، در این حالت علاوه بر این که دوستان نزدیکتان می توانند پست هایتان را ببینند، دوستان عادی تان هم می توانند از پست هایتان بازدید کنند.

شبکه های اجتماعی

نوع سوم و چهارم اشتراک گذاری حالت «Acquaintances» یا آشنایان و «Folowers» نام دارند که در صورت فعال سازی این حالت ها به ترتیب، آشنایان و دنبال کنندگانتان نیز می توانند پست های شما را ببینند.

این اولیت بندی دنبال کنندگان دست کاربران را در انتشار پست ها باز می گذارد و فضای برنامه را کاملا امن می کند.

نوع محتواهای قابل اشتراک گذاری در نرم افزار ورو هم آن را نسبت به اینستاگرام متمایز می کند، شما در این نرم افزار می توانید فیلم، کتاب، موسیقی، مکان یا لینک خاصی را اشتراک گذاری کنید. برای باز کردن لینک ها لازم نیست کاربر از اپلیکیشن خارج شود.

در این اپلیکیشن می توانید احساستان را با هشتگ ها بیان کنید، مثلا برای اشتراک گذاری یک کتاب می توانید احساستان را درباره آن با هشتگ ها اشتراک گذاری کنید.  

در قسمت جستو و جوی برنامه ورو، شما علاوه بر این که می توانید هشتگ ها و اشخاص را جست و جو کنید، می توانید به منتخب های دبیر هم سری بزنید و از مطالب جالب آن لذت ببرید.

هفته گذشته اپلیکیشن ورو سر و صدای زیادی به پا کرده است و تا این لحظه 3 میلیون کاربر را به جامعه کاربران خود اضافه کرده است.

تاکنون این اپلیکیشن در گوگل پلی، توانسته امتیاز 2.9 را به دست بیاورد که این رای از میان نوزده هزار و ششصد نفر جمع آوری شده است. این امتیاز قطعا برای این اپلیکیشن امتیاز جالبی نیست و احتمالا مربوط به عملکرد بد سرورهای این اپلیکیشن در روزهای گذشته است.

منبع: https://arefrayaneh.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا