آموزش نرم افزار مدیریت آژانس املاک

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار مدیریت آژانس املاک، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. آموزش نرم افزار مدیریت آژانس املاک را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

آموزش نرم افزار آژانس بنگاه املاک

مقدمه

نرم افزار مدیریت آژانس املاک، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای نگهداری و مدیریت بنگاه املاک، کنترل تماس های تلفنی مشتریان، ارسال و دریافت پیامک، مدیریت ساده حسابهای مربوط به مشتریانی که با آنها مراودات مالی دارید طراحی و تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود آژانس املاک خود را کنترل و مدیریت نمائید. نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

.

شروع کار با نرم افزارشروع کار با نرم افزار

پس از نصب و راه اندازی صحیح نرم افزار دفتر تلفن و مدیریت مشتریان توران، نوبت به استفاده از امکانات این نرم افزار است. قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار مدیریت آژانس املاک را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این محصول آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

پروندهعملیاتتعاریف پایهسایر
سپرده هامدیریت مشتریان
گروه اشخاصگروه کاربران
تقاضا ها
دریافتاشخاصکاربران
فعالیت مشاوران
پرداختمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
قراردادها
دفتر معین
پارامترهای ورودی
عملکرد کاربران
اجاره نامه ها
واریز به بانک
تعریف بانک
نقشه جغرافیایی
مبایعه نامه ها
برداشت از بانک
تعریف دسته چک
گفتگو
 حواله بین بانکی
شیفت های کاریارسال و دریافت پیامک
 مدیریت حسابهای بانکی
 مدیریت پیامک ها
 دفتر چک
 ارسال ایمیل
 دفتر یادداشت
 تنظیمات شماره گیری
 لیست کل تماس ها تنظیمات سیستم
 تماس های دریافتی  
 یادآوری ها  
 ورود و خروج پرسنل  
    
    
    

.ضمیمه : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

.

پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار املاک، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات مشتریان، فایلها، قولنامه ها، تماس ها، صورتحسابها و…
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار مدیریت مشتریان توران، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به چهار روش انجام پذیر است. در این روش ها قادر خواهید بود بصورت دستی یا بطورخودکار تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید. برای آموزش این روش ها، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

تهیه فایل پشتیبان نرم افزار املاک

.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار پشتیبانی از راه دور توسط کارشناسان ما

تمامی نرم افزار های شرکت عارف رایانه، دارای پشتیبانی هستند و در صورتی که نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی از راه دور و از طریق ریموت هستید، میتوانید با مجهز کردن رایانه خود به اینترنت،فایل AmlakYar Support را از منوی Start>All Programs>ArefRayaneh>AmlakYar 2013 اجرا کرده و ID و Password موجود در صفحه باز شده را با هماهنگی کارشناسان ما، برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ریموت از راه دور بر روی رایانه شما اقدام گردد.

پشتیبانی نرم افزار آژانس بنگاه املاک

.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا