آموزش نرم افزار مدیریت دفتر وکالت

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار مدیریت مراکز حقوقی دستیار وکیل، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با آموزش نرم افزار مدیریت دفتر وکالت با ما همراه باشید.

آموزش نرم افزار وکالت مدیریت دفتر وکیل

مقدمه

نرم افزار مدیریت مراکز حقوقی دستیار وکیل، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای مدیریت و حسابداری مراکز حقوقی طراحی و تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود مراکزی چون دفتر وکالت، مشاور یا وکیل و .. کنترل و مدیریت نمائید. نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

.

شروع کار با نرم افزارشروع کار، آموزش نرم افزار مدیریت دفتر وکالت

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار دستیار وکیل،  قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این نرم افزار آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، می توانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

پروندهعملیاتتعاریف پایهسایر
تشکیل پرونده جدیدمدیریت مشتریان
گروه اشخاصگروه کاربران
لیست پرونده ها
دریافتاشخاصکاربران
تقویم کاری
پرداختمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
وکالت نامه ها
دفتر معین
تعریف بانک
عملکرد کاربران
قرارداد ها
واریز به بانک
تعریف دسته چک
ارسال و دریافت پیامک
اسناد و مکاتبات اداری
برداشت از بانک
شعب دادگاه
مدیریت پیامک ها
 حواله بین بانکی
وکلاارسال ایمیل
 مدیریت حسابهای بانکی
انواع پرونده
تنظیمات شماره گیری
 دفتر چک
دلایل مراجعه
تنظیمات سیستم
 دفتر یادداشت
خدمات و هزینه ها
 
 لیست کل تماس هاشیفت های کاری 
 تماس های دریافتی  
 یادآوری ها  
 ورود و خروج پرسنل  
    
    
    

.

ضمیمه 1 : پرسش و پاسخ در راستای استفاده از نرم افزار مدیریت دفتر وکالت

ضمیمه 2 : آموزش نحوه ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار مدیریت دفتر وکالت (حذف و اضافه منوها و امکانات)

ضمیمه 2 : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

.

پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار مدیریت مراکز حقوقی، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات مشتریان، تماس ها، صورتحسابها و…
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار مدیریت مراکز حقوقی، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به دو صورت انجام پذیر است. در روش اول میتوانید تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز بطور خودکار از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید و در روش دوم این عملیات را بصورت دستی میتوانید انجام دهید. برای آموزش هر روش، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک نمائید:

 

بیشتر بخوانید:

نرم افزار وکلا و مدیریت دفتر وکالت

.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار پشتیبانی از راه دور توسط کارشناسان ما

تمامی نرم افزار های شرکت عارف رایانه، دارای پشتیبانی هستند و در صورتی که نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی از راه دور و از طریق ریموت هستید، میتوانید با مجهز کردن رایانه خود به اینترنت،فایل Lawyer Assistant Support را از منوی Start>All Programs>ArefRayaneh>Lawyer Assistant 2013 اجرا کرده و ID و Password موجود در صفحه باز شده را با هماهنگی کارشناسان ما، برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ریموت از راه دور بر روی رایانه شما اقدام گردد.

پشتیبانی نرم افزار وکالت مدیریت وکیل

.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا