آموزش نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. آموزش نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

آموزش نرم-افزار رستوران فست-فود کافی شاپ

مقدمه

نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران و فست فود، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای  مدیریت و حسابداری مراکز فروش مواد غذایی، کنترل تماس های تلفنی مشتریان، ارسال و دریافت پیامک طراحی و تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود رستوران،آشپزخانه، فست فود، کافی شاپ، کافه یا… را کنترل و مدیریت نمائید. نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

شروع کار با نرم افزارشروع کار با نرم افزار

پس از نصب و راه اندازی صحیح نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود عارف رایانه، نوبت به استفاده از امکانات این نرم افزار است. قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این محصول آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

پروندهعملیاتسیستم انبارداریتعاریف پایهسایر
فروش روزانه
مدیریت مشتریان
ورود کالا به انبارگروه اشخاصگروه کاربران
لیست فاکتور های فروشدریافت فاکتورهای امانیاشخاصکاربران
گزارشات کارکرد سیستم
پرداختخروج کالا از انبارمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
 دفتر معین
موجودی اولیه کالاهارانندگانعملکرد کاربران
 واریز به بانک
کاردکس کالاتعریف بانکنقشه جغرافیایی
 برداشت از بانک
معرفی انبارتعریف دسته چکارسال و دریافت پیامک
 حواله بین بانکی
معرفی کالاشیفت کاریمدیریت پیامک ها
 مدیریت حسابهای بانکی
معرفی واحدهای سنجش ارسال ایمیل
 دفتر چک
  تنظیمات شماره گیری
 دفتر یادداشت
  تنظیمات سیستم
 لیست کل تماس ها   
 تماس های دریافتی   
 یادآوری ها   
 ورود و خروج پرسنل   
     
     
     
     

.ضمیمه 1 : پرسش و پاسخ در راستای استفاده از نرم افزار رستوران و فست فود

ضمیمه 2 : آموزش نحوه ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار رستوران و فست فود (حذف و اضافه منوها و امکانات)

ضمیمه 2 : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

.پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود عارف رایانه، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات مشتریان، تماس ها، صورتحسابها و …
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود عارف رایانه، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به چهار روش انجام پذیر است. در این روش ها قادر خواهید بود بصورت دستی یا بطورخودکار تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید. برای آموزش این روش ها، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

‫0/5 ‫(0 نظر)
دکمه بازگشت به بالا