تماس با عارف رایانه

آموزش نرم افزار هتلداری پارسیان گشت

با سلام و سپاس از شما برای انتخاب نرم افزار هتلداری پارسیان گشت، در این قسمت آموزش نصب و راه اندازی این نرم افزار را بصورت تصویری قرار میدهم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی بیشتر در این خصوص، میتوانید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آموزش نرم افزار مدیریت هتل هتلداری مهمان پذیر

مقدمه

نرم افزار مدیریت هتل پارسیان گشت، که یکی از محصولات شرکت عارف رایانه می باشد، یک نرم افزار چند منظوره برای مدیریت و حسابداری مراکز اسکان میهمان، کنترل تماس های تلفنی مشتریان، ارسال و دریافت پیامک تولید شده است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود مراکزی اعم از: هتل، هتل آپارتمان، میهمانسرا، میهمان پذیر، کمپ و… را مدیریت نمائید. نصب، راه اندازی و استفاده از این نرم افزار آسان بوده و هر کاربری به راحتی میتواند این عملیات را انجام دهد. فقط قبل از شروع آشنایی با این نرم افزار، توجه شما را به نکاتی جلب میکنیم که برای استفاده از این محصول، از آن آگاهی داشته باشید.

.

شروع کار با نرم افزارشروع کار با نرم افزار

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار هتلداری پارسیان گشت، قبل از هر عمل، ابتدا قسمت شروع کار با نرم افزار را مطالعه نمائید تا با چگونگی آغاز استفاده از این محصول آشنا شوید و سپس با توجه به منوی های موجود در صفحه اصلی نرم افزار، میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

پروندهعملیاتسیستم انبارداریتعاریف پایهسایر
پذیرش میهمان جدیدمدیریت مشتریان
فروش و خروج کالاگروه اشخاصگروه کاربران
لیست پذیرشدریافت ورود کالا به انباراشخاصکاربران
گزارش کارکرد سیستم پذیرشپرداختفاکتورهای امانیمناطق جغرافیاییتغییر کلمه عبور
وضعیت اتاق ها
دفتر معین
خروج کالا از انبارهتل ها
عملکرد کاربران
سیستم رک
واریز به بانک
موجودی اولیه کالاهااتاق ها
نقشه جغرافیایی

برداشت از بانککاردکس کالارانندگانارسال و دریافت پیامک
حواله بین بانکی
معرفی انبارتعریف بانکمدیریت پیامک ها
 مدیریت حسابهای بانکی
معرفی کالا
تعریف دسته چک
ارسال ایمیل
دفتر چک
معرفی واحدهای سنجششیفت کاری
تنظیمات شماره گیری
دفتر یادداشت
تنظیمات سیستم
لیست کل تماس ها
تماس های دریافتی
یادآوری ها
ورود و خروج پرسنل
 

 

.

ضمیمه 1 : پرسش و پاسخ در راستای استفاده از نرم افزار هتلداری

ضمیمه 2 : آموزش نحوه ساده کردن صفحه اصلی نرم افزار هتلداری (حذف و اضافه منوها و امکانات)

ضمیمه 2 : آموزش نحوه طراحی قالب های گوناگون، جهت گزارش گیری متنوع از قسمت های نرم افزار

 

 

 

پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزارنگهداری از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

پس آشنایی و کار با نرم افزار هتلداری پارسیان گشت، نوبت به آموزش تهیه فایل پشتیبان جهت نگهداری از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار میباشد. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات مشتریان، تماس ها، صورتحسابها و…
شما با تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات نرم افزار، و رایت کردن آن بر روی CD، این اطمینان را خواهید داشت که درصورت بروز اتفاق یا حوادث غیر قابل پیش بینی برای رایانه، آسیب یا صدمه ای به اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعاتی نرم افزار هتلداری، نخواهد رسید. تهیه فایل پشتیبان در این نرم افزار، به چهار روش انجام پذیر است. در این روش ها قادر خواهید بود  بصورت دستی یا  بطورخودکار تعیین کنید که نرم افزار در ساعت خاصی از روز از اطلاعات ثبت شده، فایل پشتیبانی تهیه کرده و در قسمتی از رایانه ذخیره نماید. برای آموزش این روش ها، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

.

پشتیبانی از راه دور نرم افزار پشتیبانی از راه دور توسط کارشناسان ما

تمامی نرم افزار های شرکت عارف رایانه، دارای پشتیبانی هستند و در صورتی که نیازمند دریافت خدمات پشتیبانی از راه دور و از طریق ریموت هستید، میتوانید با مجهز کردن رایانه خود به اینترنت،فایل ParsianGasht Support را از منوی Start>All Programs>ArefRayaneh>ParsianGasht 2014 اجرا کرده و ID و Password موجود در صفحه باز شده را با هماهنگی کارشناسان ما، برای ما ارسال نمائید تا در اسرع وقت نسبت به ریموت از راه دور بر روی رایانه شما اقدام گردد.

پشتیبانی نرم-افزار مدیریت هتل هتلداری مهمان پذیر

در صورتی که قادر به اجرای نرم افزار پشتیبانی نشدید، میتوانید این نرم افزار را از آدرس زیر دانلود کرده و پس را اجرا، با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و ID و Password درج شده در صفحه اصلی این نرم افزار را اعلام دارید.

.

.