سوالات متداول قبل از خرید نرم افزار توسط مشتریان

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

در این بخش برخی از سوالاتی که اغلب مشتریان از کارشناسان ما می پرسند را قرار دادیم، سوالات قبل از خرید نرم افزار را در ادامه خواهیم خواند.

سوالات متداول در مورد نرم افزارها

1- آیا محصولات نرم افزاری شما بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی قابل نصب هستند؟

– بله. کلیه محصولات هم بر روی نسخه های 32 بیتی و هم 64 بیتی ویندوزهای Windows  XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server ,… قابل نصب هستند.

2- آیا نصب نرم افزار های شما توسط کارشناسان شما انجام میشود؟

– از آنجا که محصولات نرم افزاری ما دارای ستاپ (نصب کننده استاندارد یا Installer یا Setup) هستند، کاربران غیر حرفه ای نیز میتوانند به راحتی  هر نرم افزار را نصب و راه اندازی کنند. همچنین همراه نرم افزار راهنمای نصب و استفاده کاملا تصویری قرار داده شده . اما در صورت نیاز، این کار توسط کارشناسان ما امکان پذیر است.

3- آیا نصب نرم افزار های شما تنظیمات خاصی در ویندوز نیاز دارد؟

– تنظیمات خاص خیر، فقط باید در نظر داشته باشید برای استفاده از نرم افزارهایی که در داخل ایران و بصورت فارسی تولید شده اند ، نیازمند این هستید که تنظیمات زبان و کشور مربوط به قسمت Regional And Language Options که در کنترل پنل ویندوز وجود دارد را بر روی زبان فارسی و کشور ایران قرار دهید. راهنمای انجام این عملیات ، در راهنمای هر محصول قرار داده شده.

4- آیا میتوان محصولات شما را بر روی بیش از یک رایانه نصب کرد؟ بعنوان مثال: نصب برا روی رایانه محل کار و رایانه شخصی با یک CD.

شما توسط یک CD یا فایل نصبی نرم افزار، میتوانید نرم افزار را بر روی رایانه های مختلف نصب کنید اما توجه داشته باشید که برای هر رایانه مشمول تهیه لایسنس یا حق امتیاز جدید هستید. یعنی پس از نصب، میبایست سریال جدید دریافت کنید و این امر مشمول پرداخت هزینه مازاد بر هزینه نسخه اولیه نرم افزار میباشد.

5- من مدیر یک دفتر هستم که منشی من در حد معمولی با کامپیوتر کار کرده، آیا ایشون میتونند از محصولات نرم افزاری شما استفاده کنند؟ کار کردن با نرم افزارها راحته؟

– همانطور که در ویدئو ها و تصاویر مربوط به محیط محصولات نرم افزاری ما مشاهده فرموده اید، محیط نرم افزارها بصورت کاملا فارسی و با رابط گرافیکی ساده و حدالامکان کاربر پسند (User Friendly) طراحی شده اند تا کاربران مبتدی نیز سریع تر با قسمت های مختلف نرم افزار ارتباط برقرار کنند. برای هر گزینه در قسمت های مختلف نرم افزار، راهنمای کوچک قرار داده شده و کاربر با قرار دادن نشانه گر ماوس بر روی آن، میتوانند از عملکرد آن گزینه و همچنین کلید میانبر آن توسط کیبورد آگاه شود.  راهنمای استفاده هر محصول  نیز که بصورت تصویری (تهیه تصاویر از محیط برنامه و شرح آن) ارائه شده ،همراه با پکیج مربوطه ارائه خواهد شد تا پرسنل شما با مطالعه آن به راحتی با قسمت های نرم افزار آشنا شوند. همچنین کارشناسان پشتیبانی ما بصورت تمام وقت بصورت آنلاین و ساعات اداری از طریق شماره تلفن های شرکت درخدمت شما هستند در صورت لزوم میتوانید از ایشان راهنمایی بگیرید.

6- پشتیبانی محصولات شما چگونه است؟ آیا کارشناسان شما برای انجام امور پشتیانی به محل مراجعه میکنند؟

– پشتیبانی محصولات ما از 3 طریق امکان پذیر است:

1- از طریق ایمیل و قسمت پشتیبانی وب سایت : برای اینمنظور وارد قسمت پشتیبانی وب سایت شده و سوالات و درخواست خود را ارسال مینمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت از طریق ایمیل و سامانه پیام کوتاه، درخدمت شما خواهند بود.

2- از طریق ریموت از راه دور : همراه هر محصول، نرم افزار پشتیبانی از راه دور ما نیز نصب خواهد شد. با دارا بودن اینترنت در محل خود، میتوانید بصورت رایگان از خدمات ریموت از راه دور ما بهره مند شوید.

3- از طریق حضور فیزیکی کارشناس در محل: درصورتی که عملیات پشتیبانی از راه دور و اینترنت در محل شما امکان پذیر نیست، میتوانید با تعیین وقت قبلی جهت اعزام کارشناس در محل ، با شماره های شرکت تماس حاص نمائید.

7- بروز رسانی نرم افزار های شما چگونه انجام میشود؟ آیا برای بروز رسانی باید هزینه مازاد پرداخت کنیم؟

– بروز رسانی نرم افزار ها به طور خودکار و از طریق اینترنت امکان پذیر است، این قسمت را بخوانید: ( بروز رسانی نرم افزار های عارف رایانه ). خیر کاملاً رایگان می باشد.

8- من ساکن تهران هستم، آیا برای تهیه پکیج محصول نرم افزاری مورد نیازم، میتونم از طریق پیک اقدام کنم؟ برای این منظور باید اول وجه مربوطه را واریز کنم؟

– بله برای ساکنین تهران امکان ارسال محصول از طریق پیک امکان پذیر است. هم میتوانید وجه را واریز کرده و سپس سفارش دهید، و هم پس از انجام سفارش و  دریافت محصول از طریق پیک ، وجه مربوطه را به مامور پیک پرداخت نمائید.

9- آیا هزینه هایی مثل دستگاه کالرآیدی ، سامانه پیام کوتاه همراه با هزینه محصول دریافت میشوند؟ یعنی وقتی یک محصول را خریداری کردیم، دستگاه Caller-ID و سیستم ارسال SMS آن فعال است؟

– خیر. هزینه دستگاه های آی دی کالر بصورت مجزا با توجه به تعداد خطوط تلفن قابل پشتیبانی، محاسبه و دریافت میشوند. در خصوص سامانه پیام کوتاه، همراه با خرید هر محصو یک اکانت سامانه پیام کوتاه همراه با یک خط 14 رقمی کاملا” رایگان برای شما ارائه میشود. برای اخذ سامانه نیازمند ارسال مدارک برای ما می باشید.

10-من قصد دارم فعلا از نسخه تک کاربره یکی از نرم افزار های شما استفاده کنم. آیا اگر در آینده بخواهم این نسخه را به نسخه تحت شبکه ارتقاء بدم باید کل هزینه نرم افزار تحت شبکه را پرداخت کنم؟

– خیر. فقط مابه التفاوت هزینه تک کاربره و تحت شبکه محصول مورد نظر دریافت می شود.

سوالات قبل از خرید نرم افزار را با هم بررسی کردیم. هر درخواستی داشتید با شماره های شرکت عارف رایانه که در صفحه نخست سایت درج شده است تماس بگیرید.

‫4.4/5 ‏‫(5 نظر)‬
دکمه بازگشت به بالا