ساده کردن نرم افزار رستوران به صورت مرحله به مرحله

همانطور که میدانید، نرم افزار مدیریت رستوران، این امکان را دارد که هر کاربر با توجه به سطح دسترسی که مدیر سیستم برای ایشان تعیین کرده است، می تواند به منوها و قسمت های نرم افزار دسترسی داشته باشد. بعنوان مثال: در سیستم رستوران، چند کاربر مشغول کار هستند و قصد دارید یکی از کاربران وقتی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم می شود، فقط به بخش اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشد و بقیه گزینه ها از دید وی پنهان و غیر قابل دسترسی باشند. برای این منظور، ابتدا از منوی “سایر” وارد قسمت “کاربران” شوید. ساده کردن نرم افزار رستوران را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

ساده کردن نرم افزار رستورانساده کردن نرم افزار رستوران

کاربران و مجوز استفاده از قسمت های نرم افزار

ادامه اطلاعات در مورد ساده کردن نرم افزار رستوران

در پنجره باز شده، ابتدا بر روی کاربر مورد نظر کلیک کرده (کاربر مورد نظر را انتخاب کنید) و سپس از نوار ابزار بالای لیست کاربران، بر روی گزینه “مجوز ها” کلیک کنید تا پنجره مربوط به مجوز های کاربر باز شود.مجوز ورود کاربر به قسمت های نرم افزار رستوران

بیشتر بخوانید:

مدیریت کاربران در نرم افزار رستوران و فست فود

در پنجره مجوز ها، آن قسمت هایی را که تمایل دارید از دید کاربر مخفی شوند را غیر فعال کنید. بعنوان مثال در شکل فوق، به غیر از قسمت اشخاص، بقیه قسمت ها غیر فعال شده اند. پس از تائید مجوز ها با شرایط فوق، پس از اینکه کاربر با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد نرم افزار شود، محیط نرم افزار را با شکل زیر مشاهده خواهد نمود.

صفحه ساده شده نرم افزار رستوران

‫5/5 ‫(1 نظر)
دکمه بازگشت به بالا