پذیرش میهمان جدید در نرم افزار هتلداری

«به علت تغییرات در شرکت فروش این محصول موقتا متوقف شده است!»

بخش پذیرش میهمان جدید در نرم افزار هتلداری عارف رایانه که یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین قسمت های این نرم افزار است، مربوط به ثبت اطلاعات ورورد و خروج میهمانان هتل یا مهمانپذیر می باشد. در این قسمت با وارد کردن اطلاعات میهمان، تاریخ آغاز و پایان اقامت، اتاق و خدمات صورت گرفته به ایشان و ثبت اطلاعات در سیستم، می توانید عملیات پذیرش و اسکان میهمانان را توسط نرم افزار انجام دهید.

پذیرش میهمان جدید در نرم افزار هتلداری عارف رایانه.

فرم پذیرش میهمان جدید

پس از کلیک بر روی گزینه “پذیرش میهمان” یا منوی “پذیرش میهمان جدید” از منوی پرونده در صفحه اصلی نرم افزار هتلداری عارف رایانه، پنجره فوق باز می گردد که این پنجره در واقع پرونده جدیدی است که در آن اطلاعات مربوط به اقامت و صورتحساب میهمان ثبت می گردد. پس از ذخیره این فرم، اطلاعات مربوط به پذیرش میهمان، در لیست پذیرش میهمانان ثبت می گردد و برای مدیریت و گزارشات مربوط به کارکرد سیستم پذیرش، با ورود این قسمت را می توانید توسط جستجوی پیشرفته از لیست پذیرش های صورت گرفته گزارشات متنوع تهیه نمائید.

معرف میهمان

معرف در فرم پذیرش در واقع معرف میهمان می باشد که برای برخی از هتل ها و مراکز اقامتی مهم است که میهمان مورد نظر توسط چه شخص،شرکتی یا آژانس مسافرتی و …  معرفی شده است. وارد کردن کد معرف، این امکان را در آینده به ما می دهد تا گزارشی از میهمانان معرفی شده توسط معرف خاص تهیه نمائید.

میهمان

شخص اول یا طرف حساب اقامت کننده یا اقامت کنندگان می باشد. این شخص می تواند از قبل در سیستم تعریف شده باشد و فقط کد وی را در قسمت مربوطه درج نمائید. یا توسط دکمه سمت راست گزینه “میهمان” اطلاعات میهمان را در سیستم ثبت نمائید.

بیشتر بخوانید:

نرم افزار هتلداری و مدیریت هتل

عملیات تخصیص اتاق

در بخش تخصیص اتاق، با توجه به نیاز میهمان، می توانید اتاق مورد نظر را  از لیست اتاق های تعریف شده در نرم افزار انتخاب کرده و در فرم پذیرش درج نمائید. برای افزودن اتاق به پرونده، پس از کلیک بر روی سربرگ “عملیات تخصیص اتاق” با کلیک بر روی گزینه “افزودن اتاق” می توانید لیست اتاق ها را مشاهده کرده و با دوبار کلیک بر روی هر اتاق می توانید آن را به پرونده اضافه نمائید.

پذیرش میهمان نرم افزار مدیریت هتل.

غذا و خدمات

غذا و خدمات صورت گرفته برای میهمان را می توانید با توجه به تعرفه کالا و خدمات ثبت شده در سیستم انبارداری انتخاب کرده و در فرم پذیرش درج نمائید. افزودن غذا و خدمات نیز مانند افزودن اتاق به پرونده می باشد با این تفاوت که پس از کلیک بر روی گزینه “افزودن غذا” در سربرگ “غذا و خدمات” لیست کالاها و خدمات تعریف شده در سیستم باز می گردد.

درج غذا و خدمات در فرم پذیرش میهمان نرم افزار هتلداری

ع.

.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا